Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 vyšly tyto články:

31.3.Český pohár poprvé patří Hranicímwww.chf.czLídr extraligy nestačil v odvetě pohárového zápasu na Hranice. Kučerka podržel domácí celek, Jičínu naopak ve druhé půli chyběly branky mladého reprezentanta Babáka. Pohár tak v historickém souboji celků, kteří poprvé v poháru došly do finále, zůstává na palubovce Cementu.
18.3.První šestka nám utekla o jediný bod.JIC - KAR 29:26, 22.kolo | Poslední kolo základní části definitivně rozhodlo o složení první šestky, která si to mezi sebou rozdá o medaile. A v ní letos bohužel budeme chybět. Přes naše dobré výkony po zimní přestávce se nám tažení za první šestkou nepodařilo dotáhnout do zdárného konce.
14.3.Členové našeho klubu byli oceněni v anketě o nejlepší sportovce roku 2012RedakceSvá ocenění si převzali mladí sportovci z různých koutů Karvinska, převážně však přímo z Karviné. V této anketě výrazně uspěli hráči našeho klubu všech věkových kategorií a také trenéři Jaroslav Hudeček a Lumír Poncza.
10.3.Po dramatickém průběhu jsme ve hře o první šestkuKAR - HRA 26:25, 21.kolo | Letošní Tipgames extraliga je mimořádně vyrovnaná. K jejímu ještě většímu zdramatizování přispělo včerejší vítězství Zubří v Brně. Pokud jsme nechtěli vypadnout ze hry o první šestku, museli jsme dnes bezpodmínečně vyhrát i my s Hranicemi. A to se nám po velmi vyrovnaném průběhu a nervy drásající koncovce nakonec povedlo.
8.3.Zápas s Hranicemi bude věnován stacionáři EUNIKA RedakceProtože velmi oceňujeme činnost Denního stacionáře EUNIKA v Karviné, rozhodli jsme se věnovat celý výtěžek ze vstupného, včetně individuálních darů, které budou věnovány v rámci tohoto mimořádně důležitého utkání, právě na chod tohoto stacionáře. Přijďte podpořit naše hráče a tím i stacionář Eunika!
8.3.O víkendu bude turnaj starších žákůRedakceDalší z řady mládežnických turnajů se bude tento víkend konat v naší hale. Pozvánku přijaly tyto týmy: HK Topolčany, MŠK Povážská Bystrica, Sokol Ostrava, KS Ustroń. Účastníky pak na šestici dolní dva výběry domácí. Chlapci budou mít turnaj zpestřený atraktivním utkáním extraligy mužů mezi HCB OKD Karviná a Hranicemi.
7.3.Přijďte povzbudit na utkání pravdyTýdeník HorníkKARVINÁ – Nedělní utkání má být tím, které rozhodne o úspěchu či neúspěchu celé sezony. Házenkáři HCB OKD se utkají s Hranicemi, a protože v posledním kole nezvládli důležitý duel s přímým aktérem o postup do elitní šestky v Zubří, musí proti Hranicím vyhrát.
3.3.Ze Zubří se vracíme bez boduZUB - KAR 29:26, 20.kolo | Po tomto kole jsme mohli mít téměř jistotu postupu do první šestky. To bychom ale museli podat výborný výkon, abychom rozjeté domácí dokázali připravit o body na jejich vlastní palubovce. Nestalo se tak a jistotu postupu do nadstavby si tak musíme vybojovat v posledních dvou kolech.
3.3.Starší žáci postupují dálRedakceTřetí kolo žákovské ligy se tentokrát hrálo u nás, v Karviné. Využili jsme domácí prostředí a postupujeme tak dál bez ztráty bodu. Černý Petr posledního nepostupujícího týmu tentokrát zůstal chlapcům ze Sokola Vršovice. Ti totiž nedokázali získat ani bod.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

před 3 dny

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA