Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

26.5.Mistrovství ČR mladších dorostenců pro rok 2010Ivo DudekLetošní přebory o mistra republiky v kategorii mladších dorostenců se pořádá v nedaleké Kopřivnici. Jako každoročně se jej zúčastní nejlepší dva celky z české a nejlepší dva z moravské skupiny první ligy mladšího dorostu. Z české skupiny se kvalifikovaly týmy HBC Jičín a Lokomotivy Plzeň. Z moravské části postupujeme tradičně my a trochu netradičně tým domácích.
25.5.Reprezentace dorostenců vybojovala postup na ME!Jaroslav HudečekDorostenci ČR 18 se zúčastnili v Dánském Koldingu ve dnech 21. 5. – 23. 5. 2010 kvalifikace o postup na ME v Černé Hoře. Náš oddíl měl v širší nominaci čtyři zástupce: Slavomír Mlotek, David Krahulec (starší dorost HCB), Jan Užek a Lukáš Kanaloš (mladší dorost HCB).
24.5.Hodnocení sezóny SCM juniorkyRedakcePo nedávném hodnocení sezóny staršího dorostu si tentokrát můžete přečíst pohled Jardy Hudečka na to, jak si z jeho pohledu vedla juniorka v 1. lize mužů.
22.5.Rozhovor s trenérem HantákemRedakceVe slovenském sportu vyšel pěkný rozhovor s trenérem čerstvých mistrů republiky Jozefem Hantákem. Díky p. Oldřichovi Horákovi, který jej ve spolupráci s p. Simonidesem připravil, si jej můžete přečíst i na našich stránkách.
19.5.Hodnocení sezóny starších dorostencůJaroslav HudečekSezóna staršího dorostu i juniorky už taky skončila a to jak byla úspěšná nebo neúspěšná zhodnotil šéftrenér SCM HCB OKD Karviná Jaroslav Hudeček. V dnešním článku si můžete přečíst jak si z jeho pohledu vedli starší dorostenci.
11.5.Karviné znovu pomohl blanický rytíř Vladimír Kolář - deník PrávoRoman Farář nevyjel na koni ze skály, ale přišel po svých z kanceláře „Je to nádherné,“ zářil s pohárem nad hlavou. Karviná znovu šokuje. Její házenkáři klopýtali sezonou, dusili se v problémech. Nic nepřipomínalo, že by znovu mohli dobýt mistrovský titul. A přece se to stalo.
7.5.Karvinský srdcař Roman Farář podle svých slov končíRedakceKarviná – Stokrát omílaná věta o Romanu Farářovi, který je považován za ohromného srdcaře karvinské házené bude stokrát platit a možná i po sto prvé, protože je to prostě fakt.
7.5.Tomáš Heinz: Vždyť jsem vám to říkal!Martin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Rekordmanem karvinské, ale nejspíše i celé československé historie v házené je Tomáš Heinz. Proč? Jednoduše proto, že vlastní již osm mistrovských titulů a nebýt dvouletého „vyhnanství“ ve Frýdku-Místku, kde z Karviné nuceně hostoval, slavil by letos kulaté jubileum.
7.5.Karvinští házenkáři vstoupili do historieMartin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Házenkáři Baníku OKD Karviná stvrdili dalším prvenstvím v extralize svůj nesmazatelný zápis do házenkářské kroniky. Sedmým titulem za sebou, desátým českým a celkovým dvanáctým se řadí po bok pražské Dukly k nejúspěšnějším týmům československé historie.
6.5.Báječná atmosféra středečního finále nadchlaMartin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Ani přímý televizní přenos nemohl odradit fanoušky HCB OKD, aby si nechali ujít dekoraci staronových karvinských mistrů přímo v karvinské hale házené, svatostánku místních hráčů Baníku.
6.5.Baník podvanácté mistrem!Martin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Hráči Baníku OKD Karviná se ve středu stali staronovými mistry republiky v házené. Získali svůj dvanáctý titul v historii, jubilejní desátý český a sedmý v řadě.
6.5.Petrovský: Těch titulů zase nemám tolikMartin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Jestli je na někoho v karvinských házenkářských řadách spoleh, pak na střelce Vojtěcha Petrovského. Proti Zubří se zaskvěl 11 góly a společně s ostatními pílil za dalším titulem.
5.5.Výzva fanklubu !!!RedakceFanklub touto cestu zve všechny ostatní příznivce k návštěvě dnešního nejdůležitějšího utkání sezóny. Přijďte v hojném počtu a pokud možno v klubových barvách - pokuste se obléct něco černého nebo zeleného ať pěkně v hledišti ladíme. A samozřejmě dobrou náladu, hlasivky a třeba řehtačky nezapomeňte doma!
5.5.Oslaví dnes házenkáři Baníku další titul?Martin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Dnes v podvečer se můžeme dozvědět jméno staronového mistra v mužské házenkářské extralize. Baník OKD Karviná vede ve finálové sérii play off nad Zubřím 2:1 na zápasy a má mečbol. Dnešní utkání má pro hráče Baníku zvláštní význam.
5.5.Historicky 12. titul a sedmý v řadě je v Karviné!KAR - ZUB 32:26, 2.kolo | Ivo DudekKdo dnes vážil cestu do karvinské haly házené tak nemohl litovat. Ve fantastické atmosféře vyprodané haly vybojovali hráči HCB OKD Karviná další titul a na hosty ze Zubří zbyla stříbrné medaile.
4.5.Nejsem hrdina, jen jsem chytil něco navícVladimír Kolář - deník PrávoVýborný výkon Kuby Lefana neušel pozornosti médií a rozhovory s ním se objevily v několika novinách. Mezi nimi je i Právo.
Právě rozhovor pro tento deník vám přinášíme v tomto článku. Určitě stojí za přečtení.
2.5.Po velkém boji vezeme ze Zubří vítězství.ZUB - KAR 23:24, 3.kolo | Ivo DudekFinálová série pokračovala dalším, mimořádně napínavým a vyrovnaným duelem. Potvrzují se tak prognózy, že letošní finále bude mimořádně vyrovnané. Dnes jsme o vítězství museli bojovat až do posledních sekund. Ještě v 58. minutě jsme totiž prohrávali o branku ale nakonec se nám ale podařilo koncovku zvládnout lépe než domácím.

AKTUÁLNĚ

Zápasy s Vídní zrušeny!

dnes

Bohužel tento tým byl zasažen covidem. Jejich hráči končí 15. 8. karanténu a poté budou opětovně testováni. Tím pádem byl dvojzápas zrušen. Naše fanoušky budeme informovat o případném náhradním programu.


Změny v přpravě

27.07.2020

Ve středu 29.7. hrajeme v Potrkowie o hodinu později, tedy v 19 hodin. A utkání v Povážské Bystrici se nakonec hrát nebude, soupeř nám ten přípravný duel odřekl.


Změna termínu přípravného zápasu

24.07.2020

Dne 8.8.2020 jsme měli hrát na domácí palubovce s Gwardií Opole. Utkání se bude hrát o den dříve, tedy 7.8.2020 v 18:30 hodin.


Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA