Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

26.5.Mistrovství ČR mladších dorostenců pro rok 2010Ivo DudekLetošní přebory o mistra republiky v kategorii mladších dorostenců se pořádá v nedaleké Kopřivnici. Jako každoročně se jej zúčastní nejlepší dva celky z české a nejlepší dva z moravské skupiny první ligy mladšího dorostu. Z české skupiny se kvalifikovaly týmy HBC Jičín a Lokomotivy Plzeň. Z moravské části postupujeme tradičně my a trochu netradičně tým domácích.
25.5.Reprezentace dorostenců vybojovala postup na ME!Jaroslav HudečekDorostenci ČR 18 se zúčastnili v Dánském Koldingu ve dnech 21. 5. – 23. 5. 2010 kvalifikace o postup na ME v Černé Hoře. Náš oddíl měl v širší nominaci čtyři zástupce: Slavomír Mlotek, David Krahulec (starší dorost HCB), Jan Užek a Lukáš Kanaloš (mladší dorost HCB).
24.5.Hodnocení sezóny SCM juniorkyRedakcePo nedávném hodnocení sezóny staršího dorostu si tentokrát můžete přečíst pohled Jardy Hudečka na to, jak si z jeho pohledu vedla juniorka v 1. lize mužů.
22.5.Rozhovor s trenérem HantákemRedakceVe slovenském sportu vyšel pěkný rozhovor s trenérem čerstvých mistrů republiky Jozefem Hantákem. Díky p. Oldřichovi Horákovi, který jej ve spolupráci s p. Simonidesem připravil, si jej můžete přečíst i na našich stránkách.
19.5.Hodnocení sezóny starších dorostencůJaroslav HudečekSezóna staršího dorostu i juniorky už taky skončila a to jak byla úspěšná nebo neúspěšná zhodnotil šéftrenér SCM HCB OKD Karviná Jaroslav Hudeček. V dnešním článku si můžete přečíst jak si z jeho pohledu vedli starší dorostenci.
11.5.Karviné znovu pomohl blanický rytíř Vladimír Kolář - deník PrávoRoman Farář nevyjel na koni ze skály, ale přišel po svých z kanceláře „Je to nádherné,“ zářil s pohárem nad hlavou. Karviná znovu šokuje. Její házenkáři klopýtali sezonou, dusili se v problémech. Nic nepřipomínalo, že by znovu mohli dobýt mistrovský titul. A přece se to stalo.
7.5.Karvinský srdcař Roman Farář podle svých slov končíRedakceKarviná – Stokrát omílaná věta o Romanu Farářovi, který je považován za ohromného srdcaře karvinské házené bude stokrát platit a možná i po sto prvé, protože je to prostě fakt.
7.5.Tomáš Heinz: Vždyť jsem vám to říkal!Martin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Rekordmanem karvinské, ale nejspíše i celé československé historie v házené je Tomáš Heinz. Proč? Jednoduše proto, že vlastní již osm mistrovských titulů a nebýt dvouletého „vyhnanství“ ve Frýdku-Místku, kde z Karviné nuceně hostoval, slavil by letos kulaté jubileum.
7.5.Karvinští házenkáři vstoupili do historieMartin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Házenkáři Baníku OKD Karviná stvrdili dalším prvenstvím v extralize svůj nesmazatelný zápis do házenkářské kroniky. Sedmým titulem za sebou, desátým českým a celkovým dvanáctým se řadí po bok pražské Dukly k nejúspěšnějším týmům československé historie.
6.5.Báječná atmosféra středečního finále nadchlaMartin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Ani přímý televizní přenos nemohl odradit fanoušky HCB OKD, aby si nechali ujít dekoraci staronových karvinských mistrů přímo v karvinské hale házené, svatostánku místních hráčů Baníku.
6.5.Baník podvanácté mistrem!Martin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Hráči Baníku OKD Karviná se ve středu stali staronovými mistry republiky v házené. Získali svůj dvanáctý titul v historii, jubilejní desátý český a sedmý v řadě.
6.5.Petrovský: Těch titulů zase nemám tolikMartin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Jestli je na někoho v karvinských házenkářských řadách spoleh, pak na střelce Vojtěcha Petrovského. Proti Zubří se zaskvěl 11 góly a společně s ostatními pílil za dalším titulem.
5.5.Výzva fanklubu !!!RedakceFanklub touto cestu zve všechny ostatní příznivce k návštěvě dnešního nejdůležitějšího utkání sezóny. Přijďte v hojném počtu a pokud možno v klubových barvách - pokuste se obléct něco černého nebo zeleného ať pěkně v hledišti ladíme. A samozřejmě dobrou náladu, hlasivky a třeba řehtačky nezapomeňte doma!
5.5.Oslaví dnes házenkáři Baníku další titul?Martin Ruščin - Karvinský deníkKarviná – Dnes v podvečer se můžeme dozvědět jméno staronového mistra v mužské házenkářské extralize. Baník OKD Karviná vede ve finálové sérii play off nad Zubřím 2:1 na zápasy a má mečbol. Dnešní utkání má pro hráče Baníku zvláštní význam.
5.5.Historicky 12. titul a sedmý v řadě je v Karviné!KAR - ZUB 32:26, 2.kolo | Ivo DudekKdo dnes vážil cestu do karvinské haly házené tak nemohl litovat. Ve fantastické atmosféře vyprodané haly vybojovali hráči HCB OKD Karviná další titul a na hosty ze Zubří zbyla stříbrné medaile.
4.5.Nejsem hrdina, jen jsem chytil něco navícVladimír Kolář - deník PrávoVýborný výkon Kuby Lefana neušel pozornosti médií a rozhovory s ním se objevily v několika novinách. Mezi nimi je i Právo.
Právě rozhovor pro tento deník vám přinášíme v tomto článku. Určitě stojí za přečtení.
2.5.Po velkém boji vezeme ze Zubří vítězství.ZUB - KAR 23:24, 3.kolo | Ivo DudekFinálová série pokračovala dalším, mimořádně napínavým a vyrovnaným duelem. Potvrzují se tak prognózy, že letošní finále bude mimořádně vyrovnané. Dnes jsme o vítězství museli bojovat až do posledních sekund. Ještě v 58. minutě jsme totiž prohrávali o branku ale nakonec se nám ale podařilo koncovku zvládnout lépe než domácím.

AKTUÁLNĚ

Utkáni v Jičíne bude v TV

11.09.2019

Utkání druhého kola Strabag Rail extraligy mezi Jičínem a HCB bude ve středu 18.9.2019 18:00 hodin přímým přenosem přenášet ČT sport!


Žáci i dorostenci úspěšní v přípravě

26.08.2019

Naši starší žáci odvezli z turnaje ve Zlíně zlaté medaile a jejich nladší kolegové obsadili druhé místo. Starší dorostenci pak na turnaji v Celje v konkurenci týmů HC Fivers Viden, RK Branik Maribor, RK Zagreb a dvou reprezentačních výběrů Kuvajtu I a II skončili na 3.místě. Gratulujeme všem!


Muži a dorostenci na cestě do Slovinka

21.08.2019

Dnes 21.8.2019 jsme vycestovali na velmi kvalitně obsazený turnaj do Slovinska. Tam se utkáme s týmy Celje Pivovarna Laško, Fivers Vídeň, Dynamo Pančevo a RK Zagreb


Starší žáci vyhrái turnaj v Novém Veselí!!!

21.08.2019

O víkendu vyhráli starší žáci kvalitně obsazený turnaj v Novém Veseli poté, co ve finále porazili ŠKP Bratislavu 16:9!


První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Měli byste zájem o Házenkářský ples? Přišli byste na něj?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Dukla Praha 2 4 59:44
2. Hranice 2 4 53:40
3. Talent Plzeň 2 4 66:53
4. Kopřivnice 2 2 70:54
5. Nové Veselí 2 2 58:49
6. Karviná 1 2 30:24
7. Lovosice 2 2 63:61
8. Zubří 2 2 55:62
9. Brno 2 0 47:58
10. Jičín 1 0 16:29
11. Maloměřice 2 0 38:55
12. Frýdek Místek 2 0 41:67
KOMPLETNÍ TABULKA