Rozhovory
po 14.11.2022 | Redakce

„Byl to zápas s parametry play-off“ vrací se k sobotnímu utkání trenér Brůna

Byl to velmi tvrdý a dynamický zápas s parametry Play off, ve kterém jsme většinu zápasu tahali za kratší konec.

V poslední minutě zápasu, i přes naše všechny chyby, jsme vytáhli zápas počtvrté na remízu 24:24. Nad sedmimetrovým hodem, který následně odpískali rozhodčí v poslední minutě zápasu, mi však zůstává rozum stát. Jejich série chyb na obou stranách ze zápasu udělala v druhém poločase bramboračku. My jsme tak vmžiku po chybném rozhodujícím odpískaném sedmimetrovém hodu, místo posledního útoku na vítězství, řešili v time outu náš poslední útok aspoň na remízu. Nasazení, takto nezkušeného páru rozhodčích na tak důležité utkání, které rozhodovalo vlastně o tom jestli budeme mít ještě šanci zaútočit na první místo v základní části, bylo za mě velmi nešťastné. Gratuluji Plzni, a hlavně mladému Benešovi k výbornému výkonu v obraně i v útoku, myslím, že to byl hlavní strůjce toho, že si Plzeň tentokrát odvezla oba body.

Jak vypadá situace s hráči na marodce?

Jsem rád, že se po dlouhém zranění pomalu vrací David Růža, který podstoupil hned křest ohněm. Sobotní zápas byl jeho prvním v této sezóně. Ondřej Skalický nastoupil v druhém poločase po zranění kotníku a zápas zvládl myslím bez problému. Zranění Petra Mokroše a kapitána Užeka se vyvíjejí dobře. Honza Užek by měl být připraven na jarní část a Peťa Mokroš by mohl stihnout začátek Play off.

Jaký program Vás čeká v nejbližší době?

Hned ve čtvrtek nás čeká další velmi těžký zápas v Prešově, kam odjíždíme i s početnou skupinou našich věrných fanoušků. Pokusíme se tam odčinit naše zaváhání s Plzní.