Tým mužů HC Baník Karviná
čt 1.11.2007 | Ivo Dudek

TJ Lokomotiva Plzeň - HCB OKD Karviná 26 : 29 (9:16)

Ve včerejší dohrávce pátého kola extraligy jsme si poradili s domácími hráči s Plzně 29:26. Rozhodující brankový trhák se nám povedl v druhé polovině prvního poločasu, kdy jsme si vybudovali sedmigólový náskok. Ten se domácím, přes veškerou snahu a bojovný, sympatický výkon, v dalším průběhu nepodařilo dotáhnout.

Utkání bylo korektně hrané, pohledné. V naší brance se výborným výkonem blýskl "Nemo" Marjanovič. Střelecky se nejvíce prosadili Faitk, Kuzo a Indjič. Tímto vítězstvím jsme se vrátili na první místo v tabulce, byť pouze díky lepšímu skóre při rovnosti bodů s týmy Prešova, Dukly a Zubří. Dukla má k tomu ještě zápas navíc.

Sestava Lokomotivy Plzeň : Broško, Kurial, Kalaš 2, Zoubek, Šetlík 6/2, Bečvář 1, Šik 4, Zeus 4, Klíma 2, Houdek, Soukup, Tureček 2, Klekner, Blecha 5,

Sestava HCB OKD : Marjanovič, Mrkva, Bednařík, Plšek 3, Pavlíček, Kuzo 6/3, Heinz 3, Indjič 4, Faith 6, Šulc, Mrózek 1, Petrovský 2, Korňan 2, Farkašovský 2.

Vyloučení : 5 - 7, Sedmičky : 3/2 - 4/3, ČK : Tureček (3x dvě minuty) Rozhodčí: Pavlát, Pešek. Diváků 1050.

Sled branek: 0:1, 1:2, 3:2, 3:4, 5:4, 5:6, 6:8, 8:8, 8:14, 9:14. 9:16, 14:16, 15:20. 16:23, 18:23, 18:25, 24:26, 26:28, 26:29.