po 10.3.2008 | Ivo Dudek

SKP Arcimpex F - M - HCB OKD Karviná 28 : 30 (12:16)

Kdo by si myslel, že utkání ve Frýdku Místku bude jednoduché, ten by se spletl. Naopak. Domácí hráli s obrovským nadšením a nasazením. Sice museli domácí téměř pořád dotahovat, ale přesto po celý zápas neskládali zbraně a všichni přítomní oceňovali právě dramatičnost utkání a nasazení obou týmů.

Oba týmy hrály otevřenou hru s vysunutými obranami a rychlým přechodem do útoku. Ještě v 24. minutě druhého poločasu mohli domácí pomýšlet na bodový zisk. Stav byl totiž 24:24! Pak jsme se přece jen svou větší zkušeností prosadili a odvezli jsme si domů předpokládané body.

Na straně Frýdku místku se nejvíce prosadili jako by živou vodou pokropený Hastík a Kolmajer - oba dali po 8 branek. Jen kousek za nimi zaostal Požárek se šesti brankami.

Z našeho týmu se nejvíce dařilo Pavlíčkovi s Indjičem, kteří vsítili po 6 brankách. Hned za nimi byl Kuzo s pěti trefami. Do hry se na obou zapojili i všichni gólmani a rovněž ti podali nadstandardní výkony a přispěli k velice kvalitní házené, jaká se tuto neděli ve Frýdku Místku hrála.

Sestava SKP Arcimpex F - M: Šoltés, Pohludka – Požárek 6, Toms 1/1, Meca 2, Bajgar, Kolmajer 8/4, Sliwka 1, Skála, Krupa, Hastík 8, Kružík 2, Alexovič.

Sestava HCB OKD Karviná: Marjanovič, Mrkva, Bednařík, Plšek, Pavlíček 6, Kuzo 5/3, Heinz 1, Indjič 6, Šulc, Vala, Mrózek 2, Petrovský 4, Kubis 2, Korňan 4.

sedmičky 5/5 : 3/3, vyloučení 2 : 7, royhodčí: Válek a Opava.

Sled branek: 0:3, 1:4, 5:5, 5:7, 8:7, 8:8, 10:8, 11:9, 11:13, 12:16, 13:17, 17:17, 17:18, 18:20, 20:23, 22:23, 23:26, 25:26, 25:27, 27:30, 28:30.