HCB OKD Karviná - Powen Zabrze 36:24 (13:13)
28.01.2012  |  Redakce

Včera večer jsme sehráli odvetné přípravné utkání s Polským týmem, který je momentálně na osmém místě PGNiG Superligy. V tomto utkání se na domácí palubovce představila nová posila - Viktor Hastík. Ten si vedl velmi dobře, vstřelil 6 branek a ukázal, že si rychle na spoluhráče zvyká. Koneckonců to není dlouho co u nás hrál a tak se svými novými spoluhráči velmi dobře zná.

Po vyrovnaném poločase jsme v druhé půli přece jen získali herní převahu a vybudovali jsme si i díky zlepšenému výkonu Drápala v brance náskok, který do konce narostl až na konečných 12 branek. Vrátili jsme tak hostům porážku z jejich palubovky. Utkání mělo na to, že se jednalo o přípravný zápas dobrou úroveň, hrála se rychlá házená a bylo k vidění spoustu pohledných akcí.

Teď už není v plánu žádné přípravné utkání a před námi je tak ostrý start Tipgames Extraligy. Osmého února totiž na domácí palubovce a před televizními kamerami přivítáme momentálně vedoucí tým extraligy, Duklu Praha. Už tento zápas hodně napoví o našich i soupeřových současných možnostech.