&rs(
02.03.2012  |  Týdeník Horník

Týmy HCB OKD vesměs vyhrávaly

Vedle áčka se do jarní části sezony zapojily mládežnické celky karvinského klubu.

KARVINÁ – Házenkáři HCB OKD se otřepali z domácí porážky od Zubří a zvládli těžké derby na půdě Kopřivnice. „Tyhle zápasy jsou specifi cké, protože soupeř z našeho kraje se na nás pokaždé chce vytáhnout a my jsme zrovna ve fázi zkoušení herních variant před nadstavbovou částí ligy,“ poznamenal po vydřeném vítězství 24:22 trenér karvinských házenkářů Rastislav Trtík.

Příležitost poznávat sehranost jednotlivých dvojiček či trojiček hráčů bude mít i v sobotním utkání s poslední Třeboní. „Teď je k tomu dobrá doba. Rovněž potřebujeme, aby se do plné zátěže dostali marodi, jako třeba Slávek Mlotek či Radim Chudoba. Proto zatím neabsolvují v zápasech tolik minut, nechceme je strhat,“ objasnil Trtík.

Vedle jeho týmu se do pokračování prvoligové soutěže zapojilo už i béčko Baníku, startující ve druhé nejvyšší soutěži – I. lize. Svěřenci trenéra Jaroslava Hudečka přehráli doma Šumperk 31:24 a polepšili si v dolní půlce tabulky. Jsou osmí. „Pomohli nám áčkoví borci trenéra Trtíka. Právě pro domácí zápasy by nám měli být k dispozici, abychom uhájili prvoligovou příslušnost i pro příští sezonu,“ přál by si Hudeček podobný obrázek ve všech zbývajících duelech sezony v domácím prostředí.

Odvetnou část sezony odstartovaly také dorostenecké celky. S polovičním úspěchem. Starší dorostenci se výhrou 26:22 nad Plzní dotáhli na svého posledního soupeře a také na pražskou Duklu. „Chceme si zahrát o medaile,“ objasnil trenér týmu Ludvík Mrkva. Mladší dorost naopak s Plzní překvapivě prohrál 27:31, když neproměňoval šance. Zkomplikoval si tím boj o zlato, jelikož medaile by mu neměla uniknout.

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA