Změny ve vedení klubu HCB OKD Karviná
07.03.2012  |  Redakce

Změny ve vedení klubu HCB OKD Karviná

Dlouholetý prezident karvinského házenkářského klubu Pavel Halada byl minulý týden odvolán z funkce, V čele klubu jej nahradil Roman Farář, dlouholetý hráč Baníku a současný sekretář klubu.

Haladovu nucenému odchodu z prestižního postu v karvinské házené předcházely změny ve vlastnické struktuře společnosti HCB spol. s r. o. Ta pro občanské sdružení HCB působí jako servisní organizace a je vlastníkem práv na hráče. Podle usnesení z mimořádného zasedání výboru občanského sdružení HCB, pan Halada poškodil HCB o.s. tím, že předem neinformoval členy výboru o připravovaných změnách v majetkové struktuře HCB spol.s.r.o., a že se bez souhlasu občanského sdružení HCB, jehož je zástupcem ve společnosti HCB spol.s.r.o., vzdal předkupního práva k obchodním podílu dalších dvou spoluvlastníků HCB spol. s r.o. - Miroslava Pelecha a Jaromíra Richtera.

Tímto krokem se HCB o.s stalo v HCB spol. s.r.o. minoritním vlastníkem, když šedesátiprocentní podíl získal Martin Határ někdejší zástupce generálního sponzora klubu, kterým je dodnes OKD. Občanské sdružení HCB toto považuje za individuální a bezprecedentní krok bývalého prezidenta klubu Pavla Halady, od kterého se distancuje a odsuzuje jej.

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA