Házenkáři jsou třetí  po základní části
30.03.2012  |  Týdeník Horník

Házenkáři jsou třetí po základní části

KARVINÁ – Extraligoví borci HCB OKD dokázali na závěr dlouhodobé části nejvyšší házenkářské soutěže zvítězit na horké půdě Lovosic. Výhra byla z pohledu letošních cílů karvinského klubu dost podstatná.

Karviná díky ní udržela kontakt s oběma vedoucími celky tabulky Duklou Praha a Zubřím a stejnou ztrátu, jakou vykazuje na první místo, má nyní čtvrtý Jičín na ni. Vlastně ještě o dva body větší.

„To už nám dává slušnou naději, že bychom tu medaili urvat mohli. Svým způsobem máme splněno, a jestli dosáhneme na ještě cennější kov, bude to jen plus. Z kluků už teď může spadnout veškerá nervozita, nemusíme hrát v křeči. Naopak se mohou začít obávat naši konkurenti,“ myslí si trenér HCB OKD Rastislav Trtík.

Má víceméně pravdu. Karviná je jediným týmem, který dokázal porazit Duklu, herně měl i na to zdolat Zubří, hlavně v prvním utkání na valašské půdě, takže si v nadstavbě, která zahájí v půlce dubna, mohou karvinští hráči zahrát ofenzivní handbal bez nervů s možností oba favority extraligy ještě důkladně prohnat. S herním stylem, který jim trenér Trtík vštěpuje do hlav, na to rozhodně mají. Prokázalo se to právě naposledy v Lovosicích, kde baníkovci soupeře doslova utahali atletickým stylem házené. A kdyby se to náhodou nepovedlo, nikdo jim hlavu neutrhne. Cílem sezony je pořád jen medaile. Jaké bude hodnoty, to se uvidí až po sezoně.

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA