po 5.11.2012 |

V pátek jsme hráli v Zabrze

Dvojtýdenní přestávku jsme využili k přípravnému bloku a v jeho rámci jsme si zajeli zahrát přípravné utkání do Polska. Domácí NMC Powen Zabrze, účastník Polské Superligy, zvítězil ale účel za kterým jsme do Polska jeli byl splněn. Sehráli jsme utkání s velmi kvalitním soupeřem.

Přípravné utkání proti Powenu Zabrze splnilo svůj účel a cíl, kterým bylo i přes velmi okleštěnou sestavu, sehrát kvalitní přípravné utkání. do Zabrze jsme přijeli pouze v 11 lidech, bez Petrovského, Mlotka, Pyška, Užeka, Pomahače a Valy .

V prvních 20 minutách jsme velmi dobře i v této kombinované sestavě drželi s domácíma krok, kteří nastoupili v plné síle a zcela zaslouženě vedli 10:9. Pak už se projevila, převaha domácích, kteří do konce zápasu navyšovali své vedení.

V určitých fázích zápasu, jsme vyšli vstříc domácím a namodelovali jim určité herní varianty.