ne 23.3.2014 |

S Brnem jsme si poradili a získali dva body

V sobotu večer jsme na domácí palubovce porazili Brno a potvrdili jsme tak svou dominanci ve skupině o 7. - 12. místo. Zase nás tak může mrzet to, že jsme se nedokázali probojovat do skupiny o 1. - 6. místo, kde jsme mohli bojovat o vyšší příčky.

Velice napínavý souboj se odehrál na naší palubovce. Hostili jsme Brno a chtěli jsme ho porazit abychom dokázali, že patříme spíše do skupiny, která bojuje o první až šesté místo. A to se nám podařilo.

Ačkoliv v úseku hry mezi 20. a 27. minutou nám Brno sedmibrankovou šňůrou odskočilo 14:10 a do přestávky jsme dokázali stav jen mírně zkorigovat. Ovšem hned na začátku druhého poločasu bylo všechno jinak, když jsme pětibrankovou šňůrou otočili skóre ve svůj prospěch (20:19) a až do konce utkání jsme se pak už drželi v mírném náskoku. Několikrát se sice Brnu podařilo vyrovnat, závěr ale patřil nám. Dvěma posledními trefami vybojovali vítězství v tomto vyrovnaném duelu Hanisch a Vučković.