čt 29.10.2015 |

V Lovosicích uspěli domácí

Nenavázali jsme na perfektní výkon z domácího utkání proti Plzni a v Lovosicích jsme podlehli domácím Lovcům o pět branek. Ti si tak naopak zpravili chuť po porážce v Kopřivnici.

Severočeši nastoupili do zápasu bez zraněného reprezentanta Jiřího Motla, ale moc jim to nevadilo. Karviná se držela celý poločas, přestože Lovosice většinu první půle vedli. Baník ale před přestávkou vyrovnal, takže se do druhé půle nastupovalo za vyrovnaného stavu 12:12.

Na jejím začátku se chopili taktovky znovu Karvinští, do 43. minuty vedli a Lovosice se do vedení dostaly až ve 45. minutě při stavu 19:18. Od té doby Baníku odešla střelba. Domácí byli přesnější v koncovce a vypracovali si až šestibrankový náskok. Karviná jen korigovala.

„Nelíbil se mi druhý poločas, kde jsme udělali hodně chyb. Zápas si ještě rozebereme na videu a ukážeme si, kde konkrétně jsme chybovali. K rozhodčím se vyjadřovat nebudu. Rozhodla naše nepřesná střelba," poznamenal po zápase nový karvinský kouč Radek Bartošic.