čt 17.8.2017 |

Podlehli jsme Záporoží

Další přípravné utkání jsme odehráli na domácí palubovce s vícemistrem Ukrajiny. Bylo o poznání lepší než nedávný duel v rámci turnaje v Zabrze.

Na souhře našeho týmu byl určitě vidět další progres. Souhra v útoku přinášela pěkné kombinace ve velké rychlosti. I obrana 1-5, kterou jsme převážně hráli byla kvalitní což kvitoval po utkání i trenér Marek Michalisko. Nicméně, stále je v naší hře řada nepřesností a prostoru ke zlepšení. Dalším pozitivem byl dobrý výkon brankářů - v prvním poločase si dobře vedl "Nemo" ale i v tom druhém nijak nezaostal Petr Mokroš.

V podstatě tři čtvrtiny jsme drželi vyrovnaný stav a poté přece jen hosté prokázali svou kvalitu a vypracovali si náskok, který udrželi do vítězného konce.