Tým mužů HC Baník Karviná
čt 22.5.2003 | Zdroj: iDnes.cz

O slovenském mistru rozhodne až pátý duel

Ani čtvrtý zápas finálové série slovenské části interligy nerozhodl o držitelích zlatých medailí. Prešov zvítězil na domácí palubovce nad Považskou Bystricí 31:24 a vyrovnal stav série na 2:2.

O titulu rozhodne až sobotní pátý zápas v Považské Bystrici. Do přestávky se přitom zápas odehrával v režii obhájců prvenství, kteří byli na nejlepší cestě za ziskem titulu.

Prešovu naopak v prvním dějství nevycházelo vůbec nic, dopouštěli se častých ztrát a v zakončení byli velmi nepřesní. Hosté vedli v poločase o tři góly, ale do druhého poločasu nastoupili nekoncentrovaní a nabídli domácím šanci ke zvratu. Ti ji dokonale využili, rozehráli se ke skvělému výkonu a nakonec uštědřili soupeři nečekaný debakl.

Finále-4. zápas

Prešov - Považská Bystrica 31:24 (11:14)

Nejvíce branek: Mažár 9, F. Zaťko 7/1, Tabačko 5/1 - Korňan 7, Polakovič 6, Tallo 6/4. Rozhodčí: Pešta, Poláček. Sedmimetrové hody: 5/2 - 7/4. Vyloučení: 7:6. ČK: 61. Zaťko (Prešov). Diváci: 1400. Stav série: 2:2. O 3. místo-4. zápas

1. MHK Košice - Štart Nové Zámky 29:23 (12:10)
input[type=checkbox], input[type=radio]{ opacity: 0; position: absolute; display: inline-block; vertical-align: middle; margin: 0; padding: 0; float: left; cursor: pointer; top: auto; left: auto; }