čt 27.11.2003 | Jirka

Karviná s přehledem přehrála Sečovce

Karvinští hráči splnili roli favorita a připsali si do tabulky HIL další 2 body. Jejich náskok nad druhým Prešovem se tak zvýšil na rozdíl pěkných 5 bodů. Do zápasu nastoupil Baník bez dlouhodobě zraněných opor.

Domácí drželi krok s hráči Baníku do 26. minuty (13:15), do konce poločasu si Baník stihl vybudovat solidní šestibrankový náskok (14:20). V druhé půli domácí hráči marně hledali recept na vynikající obranu karvinských borců, kteří s přehledem dovedli zápas do vítězného konce. V zápase se objevili všichni hráči z lavičky.

Rozhodčí: Karlubík, Struhár, Delegát: Molnár
Vyloučení: 3-5, 7m hody: 7/7-4/2, Diváků:
ČK: Meluš (Sečovce).