čt 23.9.2004 | Hansel Radim

Vítězství v derby.

Karvinští hráči po 4. kole HIL neznají hořkost porážky a vedou tabulku o skóre před Prešovem.

Do utkání proti HC Frýdek-Místek nastupovali naši hráči jako vedoucí tým Interligy, který v úvodních třech kolech nepoznal hořkost porážky a neztratil jediný bod.

Od prvních minut se hrál velice vyrovnaný zápas, obrany obou celků se velice pomalu zahřívaly na provozní teplotu, obě mužstva se střídala v jednobrankovém vedení a tak ve 14. minutě svítil na ukazateli vyrovnaný stav 9:9. Pak se hostům podařilo získat dvoubrankový náskok, který však Karviná ihned stáhla a nakonec šla do kabin za příznivého stavu 16:14.

Ve druhé půli byl průběh opět velice vyrovnaný, Frýdek ještě ve dvanácté minutě vedl 21:22, pak ale domácí čtyřbrankovou šňůrou otočil na 25:22 a tento náskok si postupně zvýšil na konečný pětibrankový rozdíl.

Střelecky se blýskl Pavel Horák, výborný výkon podal Martin Láníček, který tentokrát nahradil v brance Miloše II. jemuž se za prostupnou obranou tentokrát příliš nedařilo.