mládež
po 19.9.2005 | Hansel Radim

Dorostenecká liga

Naše mužstva dorostu o víkendu sehrála svá utkání na palubovce Zlína a opět byla stoprocentní, když mladší i starší porazili svého soupeře rozdílem třídy.

STARŠÍ DOROST - ZLÍN : HCB KARVINÁ 16:29(10:12)

Mrkva, Lefan - Hes 8, Kružík 6, Vala 5, Sliwka 3, Horsinka 2, Weglorz 2, Floksa 1, Tománek 1, Farka 1, Diviš 0, Vančo 0.

Ospalý první poločas, kdy si naši hráči mysleli, že jim vítězství spadne samo do klína, až po důrazné domluvě trenéra Laclavíka v šatně,vběhl na druhou půli úplně jiný tým. Výborný výkon podali Hes s Kružíkem a Valou ,vynikající výkon v bráně podali oba golmani Mrkva s Lefanem,kteří měli 60% úspěšnost zákroku.

MLADŠÍ DOROST - ZLÍN : HCB-KARVINÁ 8:40(3:19) Adamík, Shejbal - Bijota 13, Horňák 6, Kafka 4, Chrenko 3, Brož 3, Franek 3, Jabůrek 2, Foltýn 2, Rečičár 2, Majtner 1, Vančo 1, Mončka 0.

Jasná záležitost našich mladých hráčů, kde se střelecky prosadil Vlastik Bijota s Matějem Horňákem, ale absolutorium si zaslouží golman Artur Adamík, který pustil jen 3 branky a měl nevídanou 90% úspěšnost zásahů v bráně.