po 13.2.2006 | Hansel Radim

HK Lovosice - HCB Karviná 30:31(16:18)

Ve svém prvním utkání jarní části soutěže naši hráči zdolali po boji celek Lovosic, který však ještě tři minuty před koncem vedl rozdílem dvou branek 30:28, avšak naši hráči brankami Horáka, Heinze a Zdráhaly skóre otočili a domácí již nestačili odpovědět.

Utkání začalo v oboustranně útočném pojetí, kdy do 10. minuty byl stav vyrovnaný, pak se našim hráčům podařilo soupeři odskočit na rozdíl čtyř branek 6:10, toto však domácí rychle vyrovnali, ještě do poločasu si ale naši vypracovali opět dvoubrankový náskok.

Nástup do druhé půle vyšel lépe domácím, kteří se šestibrankovou šňůrou dostali do vedení 22:18. Pak již náš tým jen dotahoval náskok Lovosic a až v závěru i díky zákrokům Marjanoviče skóre otočil.

Sestava HCB: Putera, Marjanovič - Bednařík, Horák 4, Kuzo 6, Heinz 5/1, Indjič 2, Zdráhala 4, Sobol 7/4, Brůna 3, Mrózek, Kubis, Korňan, Rachač.

Sestava Lovosice: Kylíšek L., Nedvěd - Vít, Sochor 2, Semerád, Havel 2, Kamaryt 4, Kratochvíl 12/3, Bouček 1, Kostraba 1, Vaněk, Brabec, Kylíšek D. 2, Miko 5.

Vyloučení 4:7, 7 m hody: 4/3 - 7/5, Diváci 800, Rozhodčí: Pešek, Pavlát