po 27.2.2006 | Hansel Radim

HCB Karviná - KH Kopřivnice 31:22(13:8)

V utkání 20. kola extraligy mužů hostili naši hráči tým KH Kopřivnice a bez větších problémů dokráčeli k devítibrankovému vítězství a dvě kola před koncem dlouhodobé části soutěže mají sedmibodový náskok před druhým celkem tabulky, týmem HC Zubří.

Úvod utkání byl nervózní, ale naši hráči si i díky výbornému Marjanovičovi v bráně vypracovali mírný náskok. Pak se utkání vyvíjelo v režii domácích kteří si udržovali dvou až čtyřbrankové vedení. Střelecky se dařilo Sobolovi, který vsítil v počátku zápasu 4 branky.

Ve druhé půli si naši hráči vypracovali až devítibrankový náskok, který snaživý soupeř pouze snižoval a v 19. minutě byl rozdíl čtyř branek. Pak však domácí hráči zpřesnili hru a výsledkem byl konečný devítibrankový rozdíl. Trenér Kekrt dal v utkání příležitost všem hráčům lavičky.

Sestava HCB: Marjanovič (16 zákroků) , Putera - Bednařík 3, Horák 2, Kuzo 4, Heinz 3, Indjič 2, Zdráhala 6, Sobol 5/2, Brůna 2, Mrózek, Kubis 4, Korňan, Požárek.

Sestava Kopřivnice: Kličuk, Raška, Čapka - Veřmiřovský 3, Šustala M. 2, Vala, Igenyes 1, Jakeš, Prepsl 3, Lipový 1, Šustala R. 4, Gřes 7, Polášek 1.

Trestné minuty: 16:14(Indjič 2, Brůna 2, Mrózek 2, Požárek 4, Korňan 4, Kekrt 2 - Šustala 4, Igenyes 2, Jakeš 2, Prepsl 2, Gřes 2, Polášek 2), 7 m hody: 3/3 - 1/1, Diváci: 500, Rozhodčí: Smékal, Dostál.

Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 4:2, 6:3, 6:5, 7:6, 9:7, 12:7, 13:8, 13:9, 18:9, 19:11, 21:13, 22:15, 23:16, 24:16, 24:20, 27:20, 29:21, 31:22.