Tým mužů HC Baník Karviná
čt 16.11.2006 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - C.S. Cargo HBC Jičín 38 : 18 ( 17 : 11 )

Naši hráči nepřipustili opakování posledního extraligového utkání s Duklou a deklasovali Jičín rozdílem 20 gólů.

I když výkon našich hráčů v prvním poločase nebyl zdaleka bez chyb a dal by se nazvat "nervózním", stačil k poločasovému vedení 17 : 11.
Druhý poločas ale začali naši hráči daleko lépe, postupně se rozehráli a zrychlovali svou hru. Naopak hráčům Jičína pomalu docházely síly a nestíhali zachytávat naše rychlé akce. To vedlo k tomu, že náskok narostl až na konečných dvacet branek.
Sestava HCB OKD Karviná :Marjanovič, Mrkva; Bednařík 1, Plšek 2, Heinz Kamil 5, Heinz Tomáš 1, Indjič 5, Zdráhala 10/3, Sobol 5, Šulc 2, Mrózek 2, Požárek 4, Korňan, Rachač 1.
Sestava C.S. Cargo HBC Jičín :Veverka, Pokorný, Kubec 5, Král, Bareš 2, Michajlík 3/1, Babák 5, Vtípil, Lepieš, Barák, Masák 3, Brakner, Kořínek, Bednář.

Rozhodčí: Smékal, Bubeníček. Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/1. Vyloučení: 8:7. ČK: 53. (Korňan po třetí dvojce) - 43. Bednář (přímá za faul zezadu v brejku) . Diváci: 500.