pá 17.11.2006 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - TJ Lokomotiva Plzeň 32 : 17 ( 13 : 10 )

Naši hráči zvládli druhý zápas do 24 hodin. I když v prvním poločase výkon nebyl zdaleka optimální a udělali jsme cca 20 technických chyb. Plzeň nás v tomto úseku hry trápila podstatně víc, než se čekalo.

Nástup do druhého poločasu přinesl s některými změnami v sestavě i zlepšenou hru a náskok rychle narůstal. Od 6. do 20. minuty druhého poločasu dali naši hráči 11 branek v řadě a Plzeň odsoudili do role statisty.Zahráli si i hráči, kteří se běžně na palubovku nedostanou. Např. Kružík a Szymon. Zejména druhý z nich se šance chytil a dal čtyři pěkné branky.

Sestava HCB OKD Karviná :Marjanovič, Mrkva, Bednařík 5, Plšek 1, Heinz T. 5, Indjič, Zdráhala 7, Sobol 4, Šulc 5, Kružík, Szymon 4, Požárek, Korňan, Rachač1.

Sestava TJ Lokomotiva Plzeň :Křížek, Kalaš 3, Karásek 2, Zeus 1, Broško, Klíma, Vokurka, Kotlaba, Uhlář 1, Soukup 2, Semerád 2, Tureček 3, Klekner 3.

Rozhodčí: Martiník, Simu. Sedmimetrové hody: 3/3 - 3/2. Vyloučení: 6:7. ČK: 36. Indjič - 53. Klíma. Diváci: 500.