ne 3.12.2006 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - HK Město Lovosice 29 : 25 (17:13)

V dnešním bojovném a dramatickém zápase jsme porazili hosty z Lovosic. Pro vývoj zápasu byla asi rozhodující šňůra 5 branek za sebou od 22. do 29. minuty prvního poločasu. To se nám podařilo otočit výsledek z 11:12 na 16:12.

V druhém poločase se hosté snažili manko dotáhnout, ale nepodařilo se jim přes veškerou snahu, dotáhnout se na míň, než tři branky.

Velmi dobře zachytal Tomáš Mrkva a v poli se blýskl šesti brankami Roman Požárek. Rovněž zahráli dobře Jirka Kubis a Robert Plšek - autoři pěti branek.

Sestava HCB OKD Karviná : Mrkva, Marjanovič; Bednařík, Plšek 5, Heinz K. 2, Heinz T. 4, Zdráhala 3, Šulc 1, Szymon, Kubis 5, Požárek 6, Korňan, Rachač 3.

Sestava HK Město Lovosice : Sochor, Havel 2, Kratochvíl 5, Motl 2, Bouček 7/2, Miler 3, Vaněk, Volák, Jablonka 1, Kylíšek L., Brabec 1, Kylíšek D. 3, Miko 1.

Rozhodčí: Nesvadba, Novotný. Sedmimetrové hody: 0/0 - 2/2. Vyloučení: 4:4. ČK: 26. Brabec (Lovosice). Diváci: 500.