ne 17.12.2006 | Ivo Dudek

HCB OKD Karviná - HK K.Pole Brno 39:23 (18:10)

V dnešním posledním podzimním utkání jsme i bez některých hráčů základní sestavy splnili úlohu favorita a rozdílem třídy jsme porazili poslední extraligový tým z Brna. Nehráli bratři Heinzové a Julo Korňan.

Julo Korňan a Tomáš Heinz chyběli ze zdravotních důvodů a Kamil Heinz je již pomalu na odchodu zpět do Itálie.
Naopak se po zranění vrátil do sestavy Andrej Kuzo a po absenci v posledním, hodně nevydařeném zápase, i Ondra Zdráhala.

Naši hráči měli vydařenější vstup do zápasu a v 17. minutě vedli již 9:3. I přes celkem poklidné tempo hry se náskok navyšoval a do šaten odcházeli naši hráči s náskokem 8 branek.

Po poločase se obraz hry příliš nezměnil a zejména díky rychlým protiútokům náskok utěšeně narůstal.

Ještě stojí za zmínku to, že se do hry v druhém poločase zapojil i Radek Kružík a vsítil pěkným podstřelem svůj první extraligový gól! Gratulujeme!

Sestava HCB OKD Karviná : Mrkva, Marjanovič; Bednařík 1, Plšek 1, Kuzo 12/6, Indjič 2, Zdráhala 6, Šulc 2, Mrózek 5, Kružík 1, Szymon 2, Kubis 2, Požárek 5, Rachač.

Sestava HK KRÁLOVO POLE BRNO : Mazač, Drozd; Horák 6, Strejček 4, Horáček, Rezek 1, Matušík 3, Přikryl, Zich 4, Žlebčík 5.

Rozhodčí: Opava, Válek. Sedmimetrové hody: 7/6 - 0. Vyloučení: 6:6. ČK: 38. Indjič (Karviná). Diváci: 500.