Dnes proti Mistrům Evropy
05.01.2007  |  Ivo Dudek

Dnes proti Mistrům Evropy

Včera byl úvodními zápasy zahájen turnaj národních týmů mužů ve Francii, kterého se účastní také naše reprezentace. Nejen pro ni je turnaj součástí závěrečné přípravy na Mistrovství světa, které již za 14 dní začíná v sousedním Německu.

Prvním soupeřem na tomto turnaji bude české reprezentaci domácí celek Francie. K jeho největším úspěchům z poslední doby patří zisk titulu Mistra Evropy, který se týmu podařilo získat na posledním ME ve Švýcarsku v roce 2006. Z posledního MS v Tunisku, kterého se účastnila i naše reprezentace, přivezl tým Clauda Onesta bronzovou medaili.

Z našich hráčů jsou francouzům dobře známí Karel Nocar (Chambery), Jiří Vítek (Istres) a David Juříček (Montpellier). Čerstvým "francouzem" je i Jan Sobol (Montpellier). Další hráči se mezi sebou znají z německé bundesligy, poslední zemí, ve které si francouzští hráči vydělávají je Španělsko.

V prvním zápase turnaje Francie porazila celek Kataru 32:28. Utkání našeho celku s domácí Francií začíná v Beauvais v 19hodin.

K největším hvězdám našeho soupeře patří Bertrand Gille (Hamburg ), Jerome Fernandez (FC Barcelona ) nebo Nicola Karabatic (THW Kiel ).

Nominace ČR : Brankáři: Petr Štochl (Füchse Berlín/Něm.), Miloš Slabý (Balingen/Něm.) Hráči do pole: Jan Filip, Daniel Kubeš (oba Nordhorn/Něm.), Michal Brůna (Stralsungen/Něm.), Petr Házl, Petr Hrubý (oba Melsungen/Něm.), Pavel Horák (Ahlen/Něm.), Jiří Hynek (Minden/Něm.), Filip Jícha (Lemgo/Něm.), David Juříček, Jan Sobol (oba Montpelier/Fr.), Karel Nocar (Chambery/Fr.), Tomáš Řezníček (Gorenje Velenje/Slovin.), Tomáš Heinz (Baník Karviná ), Jiří Vítek (Istres/Fr.).

Nominace Francie : Thierry Omeyer (Kiel ), Daouda Karaboué (Montpellier ), Yohann Ploquin (Toulouse ), Michaël Guigou (Montpellier ), Olivier Girault (Paris Handball ), Laurent Busselier (Chambéry ), Luc Abalo (Ivry), Guillaume Joli (Chambéry ), Nikola Karabatic (Kiel ), Jérôme Fernandez (Barcelona ), Daniel Narcisse (Gummersbach ), Guillaume Gille (Hambourg ), Cédric Burdet (Montpellier ), Joël Abati (Magdebourg ), Sébastien Bosquet (Dunkerque ), Geoffroy Krantz (Montpellier ), Bertrand Gille (Hambourg ), Christophe Kempe (Toulouse ), Cédric Sorhaindo (Paris handball), Didier Dinart (Ciudad Real

zdroj : www.chf.cz

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA