út 14.5.2013 |

Ani Přerov u nás neuspěl

I další utkání nadstavby potvrdilo naši dominanci ve spodní skupině nadstavby.

Ani tentokrát nenašla Karviná ve skupině o udržení přemožitele a s poklidem dokráčela za dalšími dvěma body. Už v 6. minutě si díky sérii branek Marka Vanča vypracovala vedení 6:1, a přestože poslední celek tabulky bojoval, dorovnat skóre zvládnul už jen jedinkrát, když v 15. minutě Hradil vyrovnával na 9:9. Zaseknutý brankostroj domácích se pak ale opět rozjel a poločas skončil pětibrankovým rozdílem. Po přestávce se rozstřílel Martin Kavka, někdejší karvinský hráč, který svůj aktuální klub dotlačil opět do přímého kontaktu (ve 40. minutě stav 20:19), ale výkon Baníku připomínal hru kočky s myší a v takovýchto vyrovnaných okamžicích zapnul a sérií branek opět náskok navýšil. Zápas v poklidu dospěl ke karvinské výhře 31:27 a Přerov tak zůstává na průběžné sestupové příčce. Zdroj: www.chf.cz