HCB Karviná
klubové informace
pá 1.10.2021 | Redakce

Baník Karviná mezi družstvy dvacetiletí Moravskoslezského kraje!

Na slavnostním galavečeru se ve čtvrtek 30.9.2021 uskutečnilo dekorování Sportovce roku Moravskoslezského kraje, ale také vyhlášení nejlepších sportovců dvacetiletí MS kraje.

Byli oceněni nejlepší sportovci a sportovní kluby posledního dvacetiletí a nás nesmírně těší, že mezi oceněnými družstvy byli vyhlášeni i naši muži za dlouhodobé úspěchy a přínos pro MS kraj. A neméně nás těší, že mezi nejlepšími jednotlivci dvacetiletí byl i náš odchovanec Martin Galia.

Programem doprovázeli moderátoři Petr Vichnar a Štěpán Škorpil. Mezi hosty jsme mohli vidět Jaromíra Nohavicu či Permoník Karviná. Televizní záznam ze slavnostního galavečera bude možné zhlédnout na TV Polar (2.10.2021 v 17:14 a 18:14 hodin a 3.10.2021 v 11:14, 12:14, 17:14 a 18:14 hodin).

„Náš region se může pyšnit spoustou jmen, která ve sportovním světě něco znamenají. Koneckonců to dokazují seznamy sportovců a sportovních klubů posledního dvacetiletí, které jsme v letošní anketě také ocenili a vyzdvihli jejich sportovní výkony. Baroš, Ujfaluši, Kvitová, Kubina, Ogrodníková, Moravec … Jsem rád, že jsme to mohli udělat na slavnostním galavečeru v Gongu v Dolních Vítkovicích. Loni to kvůli koronaviru nebylo možné. Celý loňský rok i část toho letošního byly kvůli coronavirové pandemii těžké pro všechny, pro sportovce dvojnásob. Ale opět se ukázalo, že sportovní svět má obrovskou sílu a umí překonávat překážky. Sportovci našli způsob, jak se dostat do formy, udržet si ji a vyhrávat závody a turnaje. Za skvělou reprezentaci kraje jim patří velký dík,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák.

Více se můžete dočíst na webu MS kraje.