so 23.2.2008 | Ivo Dudek

HK .A.S.A. Město Lovosice - Baník OKD Karviná 22:24 (11:13)

Dnes naši hráči přivezli cenné dva body z Lovosic, odkud se body nevozí snadno. Na podzim tam prohrálo i Zubří o deset branek a v 15. kole porazili Lovosičtí i Prešov. Utkání opravdu nebylo snadné a bylo dramatické až do posledních minut.

Do hry se zapojili opět všichni hráči kteří byli na soupisce. Hráli jsme aktivní obranu, ze které ovšem pramenily některé chyby. Je poznat, že hráči ještě musí tento způsob hry více zažít.

V brance dobře zachytal Tomáš Mrkva a střelecky se nejvíce prosadil Andrej Kuzo - střelec 7 branek, následován Vojtou Petrovským s pěti brankami.
První poločas byl velice vyrovnaný. Na začátku druhé půle jsme utekli domácím až na 20:12 a měli jsme tři šance jak svůj náskok ještě navýšit a ty jsme nevyužili.
Soupeř ucítil šanci na zdramatizování a to se mu také povedlo. Svou bojovností se dotáhl na 19:21 a 11 minut před koncem se téměř začínalo znova. Naši hráči ale dramatický závěr zvládli dobře a slibně rozehraný zápas dotáhli do vítězného konce.
Stínem utkání bylo zranění Faitha hned v první minutě utkání, který má silnou kontuzi kyčle a do hry už vůbec nezasáhl.

V tomto utkání byl poprvé na lavičce mužů nový vedoucí družstva, kterým se stal Standa Zálesný, kterého jistě není třeba většině fanoušků, zejména mládežnické házené, představovat.

Střelci HK .A.S.A. Lovosice : Kratochvíl 12, Motl 4, Miko 3, Jablonka, vaněk a Havel 1.

Sestava HCB OKD Karviná : Mrkva, Marjanovič, Kuzo 7, Petrovský 5, Heinz 4, Pavlíček 3, Mrózek 2, Korňan 2, Indjič 1, Bednařík, Plšek, Faith, Šulc, Kubis.

Sedmičky: 5/5 - 5/5, Vyloučení: 5 - 9, ČK Indjič (přímá už v prvním poločase!). Rozhodčí: Horák, Bečička.

Sled branek: 3:1, 7:4, 8:9, 11:13, 11:19, 12:20, 19:21, 19:23, 20:23, 21:24, 22:24.