Pan Oldřich Horák slaví 80!
04.08.2018  |  Ivo Dudek

Pan Oldřich Horák slaví 80!

Dne pátého srpna připomínáme významné životní jubileum pana Oldřicha Horáka.

Pan Horák byl a stále je významnou osobností sportovní novinařiny našeho regionu. Narodil se 5. 8. 1938 v Moravských Budějovicích, gymnázium absolvoval ve Znojmě, ale pak už jej studium na Vysoké škole báňské v Ostravě natrvalo přivedlo do Severomoravského kraje, konkrétně k nám, do Karviné. Ke studiu technickému přidal i studium humanitních oborů, absolvoval postgraduálně i Fakultu žurnalistiky UK v Praze. 

Poté působil  jako redaktor Nové Svobody v Ostravě, později i jako vedoucí redaktor ČTK. Dlouhá léta byl šéfredaktorem týdeníku Horník. 

Jeho láska ke sportu vyústila v působení v řadě regionálních sportovních oddílů, nicméně nejvíce ho přece jen lákala házená. A to se projevilo i tím, že působil i ve výboru našeho klubu. I teď jej můžete vidět na každém domácím utkání  a v některých případech i na těch venkovních. Jako zkušený novinář a fotograf si nenechal ujít ani vrcholné akce v házené jako jsou mistrovství světa či Evropy.   

V současné době stále spolupracuje se sportovní redakcí Karvinského Deníku. 

Panu Horákovi přejeme do dalších let pevné zdraví, rodinnou pohodu, stále hodně elánu a ještě mnoho zajímavých sportovních zážitků.

AKTUÁLNĚ

Příprava z Zabrze už v 11 hodin

03.08.2018

Sobotní přípravné utkání v Polském Zabrze bud už v 11 hodin místo původních 18 hodin!


V pátek první přípravné utkání

25.07.2018

Už tento pátek v jedenáct hodin budeme hrát první přípravák a to s Górnikem Zabrze Ten v jeho prvním přípravném utkání deklasoval Frýdek Místek rozdílem dvaceti branek 37:17.


Odveta v Rusku bude v TV!

11.06.2018

V pátek večer jsme mohli sledovat dramatické utkání baráže o postup na MS s týmem Ruska. Jednání ČT o přenos odvety dopadla úspěšně, odvetu můžete sledovat zítra na ČT sport od 12:55 hodin. Držme spolu palce!


Zisk titulu komentují i v Polsku

28.05.2018

Vzhledem k tomu, že v našem týmy letos působil letos Tymoteusz Piątek, neušel zisk titulu pozornosti ani vlivného Polskému periodiku sportowefakty.pl


Kupte si zítra Karvinský deník!

26.03.2018

V deníku bude obsáhlý článek o zisku prvního titulu mistra republiky. Jeho padesáté výročí si připomeneme při pátečním utkání s Duklou Praha.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Po osmi letech jsme získali titul mistra ČR. A teď upřímně - věřili jste tomu na začátku sezóny?

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA