HCB Karviná
Tiskové zprávy
so 6.9.2008 | Ivo Dudek

Zubr Extraliga začíná již zítra!

Tisková zpráva
Házenkáři Baníku OKD Karviná vstupují tradičně do nové sezóny v roli mistrovského týmu. Tentokrát jsou ale hodně cítit ambice Zubří a Dukly Praha. Přesto v Karviné, která letos vsadila převážně na své odchovance, nehodlají slevit ze svých cílů, které jsou každoročně stejné. Vyhrát vše.

V klubu je cítit snaha ještě kvalitněji pracovat jak s domácí mládeží, tak s talentovanými jedinci odjinud v rámci sportovního centra mládeže. Po mnoha letech vítězství karvinské juniorky ve II. Lize mužů představitelé ČSH povolili mladým karvinským házenkářům postoupit do I. Ligy.

Pro extraligový tým vedený Martinem Kostelníkem se tak otevírá možnost kdykoliv doplnit kádr o hráče z vlastní líhně, kteří navíc budou neustále jak pod herním tak tréninkovým dohledem celého realizačního týmu včele s Jaroslavem Hudečkem.

Nová extraligová sezóna házené už začíná tento víkend a Baník OKD Karviná přivítá ve své hale ambiciózní Lovosice v neděli 7.9. tradičně od 10.30 hod.

Utkání považujeme za součást hornických slavností a proto jsme se rozhodli zaměstnancům OKD umožnit vstup zdarma. Zároveň na toto utkání mají vstup zdarma ženy a děti. Pro zaměstnance OKD navíc platí 40% sleva na nákup celoroční permanentky. Věříme, že přijdete podpořit svůj nový mladý tým.