Soupiska starší dorost 2018/2019

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
# post jméno narozen výška váha
  B Tomáš Buzek 2000 179 cm 75 kg
  B Jakub Pavlín 2000 190 cm 90 kg
  B Jan Pružinský 2001 180 cm 70 kg
  B Josef Zajíček 2000 186 cm 70 kg
  LK Daniel Pyszko 2000 179 cm 65 kg
  LS Lukáš Bochnia   195 cm 87 kg
  LS Patrik David 2000 190 cm 77 kg
  LS Daniel Igenyes 2001 192 cm 85 kg
  LS Jonáš Vyroubal 2001 190 cm 80 kg
  P Roman Bílek 2001 181 cm 79 kg
  P Nicolas Noworyta 2000 190 cm 90 kg
  PK Miroslav Halama 2001 181 cm 72 kg
  PS Alexandr Zamarski 2000 185 cm 85 kg
  SS Lukáš Bandy 2001 178 cm 73 kg
  SS Daniel Břenek 2000 178 cm 76 kg
  SS David Hála 2001 180 cm 75 kg
  SS David Růža 2000 184 cm 80 kg
  průměr: 18 let 185 cm 78 kg

Trenér: Radek Godál

Kondiční trenér: Radek Gumolka

Vedoucí družstva: Martin Břenek

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

včera

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

před 3 dny

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA