Soupiska starší žáci A 2018/2019

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
# post jméno narozen výška váha
  B Ondřej Míra 2005 181 cm 75 kg
  LK Jan Górecki 2004 169 cm 55 kg
  LK Filip Kraina 2005 167 cm 65 kg
  LK Ondřej Siuda 2005 170 cm 60 kg
  LS Radim Krejčí 2005 176 cm 64 kg
  LS Ondřej Opat 2004 190 cm 75 kg
  P Karel Górecki 2004 171 cm 54 kg
  PK Daniel Wróbel 2004 178 cm 58 kg
  PS Šimon Klus 2004 179 cm 60 kg
  PS Adam Krusberský 2004 187 cm 73 kg
  SS Ondřej Krawczuk 2005 164 cm 45 kg
  SS Jakub Kubisa 2004 172 cm 54 kg
  SS Marek Waschek 2005 185 cm 75 kg
  průměr: 14 let 176 cm 63 kg

Trenér: Jana Hajžmanová

Vedoucí družstva: Libor Hanisch a Daniel Pružinský

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

včera

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

před 3 dny

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA