Logo HC Baník Karviná
02.05.2004  |  Hansel Radim

Karviná vede ve finále 1:0 na zápasy.

Karvinští hráči v dramatickém utkání proti Allrisku zvítězili a vedou 1:0 na utkání. Příští zápas sehrají ve středu 5.5. na palubovce Pražanů.

36.kolo, neděle 2.5.2004

24:20()
ALL

Karviná: Vašek 7/4, Horák 5, Laclavik 5, Bednařík 2, Zdráhala 2, Szymanski 1, Mrózek 1, Požárek 1.

Allrisk: Trávníček 4, Kubec 4, Ťupa 4, Kylíšek 3, Vtípil 2, Brabec 2/2, Vraný 1.

Vyloučení: 7:8, ČK: Kubec /All/, 7 m hody: 6/4 - 4/2, Diváci: 900, Rozhodčí: Brunovský, Čanda.
HCB Karviná: Slabý, Liszok - Bednařík, Prachař, Horák, Laclavik, Kust, Vašek, Zdráhala, Sobol, Szymanski, Brůna R., Mrózek, Požárek.

Allrisk CAC Praha 4: Štochl P., Kylíšek - Král, Krpelík, Trávníček, Koranda, Kylíšek, Kubec, Vtípil, Vraný, Varhalík, Ťupa, Brabec, Halčař.

Nástup do prvního finálového utkání vyšel lépe hostujícímu celku. Brankou Trávníčka se ujal vedení a ve 4. minutě byl stav 3:1 pro Allrisk. Pak naši hráči zpřesnili hru a výsledkem byl vyrovnaný stav, který trval až do 16. minuty. Pak se domácím šňůrou čtyř branek povedlo vypracovat si náskok, za stavu 11:7 šel Tomáš Laclavik sám do rychlého protiútoku, ale brankář hostí jeho střelu chytil.V poločase svítil na ukazateli stav 14:11 pro Karvinou, ale náskok domácích mohl být ještě vyšší.

Na začátku druhé půle se hostům podařilo snížit na rozdíl jediné branky a v 9. minutě byl stav vyrovnaný 16:16. Domácí ale měli v bráně výborného Miloše Slabého a tak si opět vypracovali tříbrankový náskok, který pak Pražané dokázali jen snížit a když v posledních minutách hosté neproměnili dvě sedmičky, Karviná dokázala náskok opět zvýšit na rozdíl čtyř branek.

Děkujeme všem našim fanouškům za vynikající atmosféru, kterou v tomto utkání vytvořili a zveme Vás na sobotní domácí utkání.