Naši hráči vyhráli po zlepšeném výkonu v druhé půli na palubovce Nových Zámků.

NOV
26:28()

Nové Zámky: Straňovský 15/5, Bohunický 4, Galla 3, Ivanov 3, Szapu 1.

Karviná: Horák 9/5, Heinz K. 6, Vašek 4, Požárek 3, Zdráhala 2, Sobol 2, Kust 1, Brůna R. 1.

Vyloučení: 7:7, ČK: Bednařík, 7 m hody: 5/5 - 6/5, Diváci: 950, Rozhodčí: Beňo, Rančík.
TJ Štart Nové Zámky: Meluš, Bakša - Mojzes, Kasáš, Galla, Peťko, Oros, Vadkerti, Mokrýš, Bohunický, Szapu, Stráňovský, Ivanov, Jančo.

HCB Karviná: Slabý, Liszok - Bednařík, Heinz, Horák, Laclavik, Kust, Vašek, Zdráhala, Sobol, Brůna R., Mrózek, Szymon, Požárek.

V utkání 29. kola přivítaly Nové Zámky, čtvrtý celek slovenské části HIL Karvinou. Naši hráči nastoupili bez zraněného Jakuba Szymanského, ale již s uzdraveným Zdráhalou. Od prvních minut utkání si domácí vytvořili mírnou převahu, karvinským to skřípalo v obraně a když se k tomu přičetla i nepřesnost v koncovce, svítil v 11. minutě na ukazateli stav 8:4 pro domácí. Trenér Jiří Kekrt si vybral oddechový čas, po kterém se hra více vyrovnala. Přesto šly Nové Zámky v poločase do šaten s tříbrankovým vedením 12:9. I v průběhu druhé půle si domácí tento náskok udržovali, z karvinských hráčů se střelecky prosazovali Kamil Heinz s Pavlem Horákem. Trenér hostí navíc nemohl počítat s Bednaříkem, který dostal po třetím vyloučení červenou kartu. V brance vystřídal Miloše Slabého mladým Liszokem. Ještě ve 25. minutě byl stav 26:22 pro domácí, pak se ale začaly dít věci. Hosté zlepšili obrannou fázi a díky pěti brankám v řadě se dostali do vedení. Domácí se již střelecky neprosadili a tak karvinští ještě potvrdili brankou Horáka ze sedmičky své vítězství.