NMC Górnik Zabrze nám oplatil porážku z naší palubovky
04.08.2018  |  

NMC Górnik Zabrze nám oplatil porážku z naší palubovky

přípr., sobota 4.8.2018

ZAB
37:35(21:20)
KAR


NMC Górnik Zabrze: Tomczak a Czuwara po 5, Bushkou 7, Adamuszek 6.

HCB Karviná: Marjanovič 1, Mokroš, Kraina, Mucha, Brůna 5, Monczka 2, Piątek 3, Plaček, Stojanovič 2, Drzyzga 3, Užek 4, Solák 3, Nantl, Nedoma 8, Chudoba 4.

Komentář k zápasu

"Úkol zněl jasně - dnes musíme vyhrát za každou cenu". Asi tak nějak mohl znít pokyn trenéra Trtíka svým svěřencům před dnešní odvetou s námi. A hráči se snažili tyto pokyny na 100 procent plnit. Samozřejmě ani naši svým sokům nedali nic zadarmo a tak svou atmosférou dnešní utkání v žádném případě nepřipomínalo poklidnou přípravu. Šlo poznat, že nám soupeř chce oplatit porážku z minulého týdne. Skóre bylo po celou dobu velmi vyrovnané a dost dlouho se zdálo, že i z Polska můžeme odvézt cenné vítězství. Nicméně domácí si koncovku pohlídali a nakonec to byli oni, kdo si odnesli vítězství o dvě branky.

Ohlasy trenérů

Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: Velice emotivní a tvrdý zápas srovnatelný s play-off, hra se přelévala z jedné strany na druhou a obě družstva se předháněla v rychlosti. Jen škoda tolika vyloučených na naší straně, toto nám vzalo spoustu sil. Hráli jsme dvakrát ve čtyřech a jednou dokonce ve třech. V tomto zápase dostala větší příležitost i naše druhá posila Ivan Stojanovič. 3lo poznat, že to ještě není ono, vázla souhra, ale pořád je dost času a i zápasů je dost. Musím dnes kluky pochválit, hráli s velkým nasazením a nezalekli se soupeře zvučného jména.

AKTUÁLNĚ

Příprava z Zabrze už v 11 hodin

03.08.2018

Sobotní přípravné utkání v Polském Zabrze bud už v 11 hodin místo původních 18 hodin!


V pátek první přípravné utkání

25.07.2018

Už tento pátek v jedenáct hodin budeme hrát první přípravák a to s Górnikem Zabrze Ten v jeho prvním přípravném utkání deklasoval Frýdek Místek rozdílem dvaceti branek 37:17.


Odveta v Rusku bude v TV!

11.06.2018

V pátek večer jsme mohli sledovat dramatické utkání baráže o postup na MS s týmem Ruska. Jednání ČT o přenos odvety dopadla úspěšně, odvetu můžete sledovat zítra na ČT sport od 12:55 hodin. Držme spolu palce!


Zisk titulu komentují i v Polsku

28.05.2018

Vzhledem k tomu, že v našem týmy letos působil letos Tymoteusz Piątek, neušel zisk titulu pozornosti ani vlivného Polskému periodiku sportowefakty.pl


Kupte si zítra Karvinský deník!

26.03.2018

V deníku bude obsáhlý článek o zisku prvního titulu mistra republiky. Jeho padesáté výročí si připomeneme při pátečním utkání s Duklou Praha.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Po osmi letech jsme získali titul mistra ČR. A teď upřímně - věřili jste tomu na začátku sezóny?

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA