Poslední utkání sezóny jsme vyhráli
03.06.2011  |

Se sezónou 2010/11 jsme se rozloučili vítězstvím. Vyhráli jsme totiž v Hranicích 26:23 a teď už jen budeme čekat na výsledek zítřejšího utkání Zubří - Plzeň, které rozhodne o držiteli bronzové medaile. O tu zlatou si to rozdají v nedělním televizním utkání Lovosice a Dukla.

Diváků: 150

TJ Cement Hranice: Kučerka Josef, Fabián Martin, Magrla Petr, Pavlíček Tomáš 8/4, Brož Radim, Čadra Zdeněk 4, Herda Tomáš 1, Indrák Michal, Bajgar Radek 5, Samiec Jakub 1, Galus Tomáš 1, Šíra Jakub, Dolák Jakub 1, Weintritt Lukáš 2.

trenér: Libor Hrabal, vedoucí: Šárka Alexová.

HCB Karviná: Drápal Lubomír, Vančo Marek 2, Sliwka Radek 1, Chudoba Radim 2, Balwas Michal, Lefan Jakub, Kružík Radek 2, Mrózek Michal 4, Petrovský Vojtěch 5, Požárek Roman 2, Kalous David 1, Diviš Josef 1, Monczka Marek, Lyzwa Krzysztof 6.

trenér: Martin Kostelník, vedoucí: Roman Farář

Karviná minimálně do zítřejšího večera, kdy se utká Zubří s Plzní, udržela naději na bronzovou příčku v ZUBR Extralize. Začátek se lépe vydařil domácímu celku, který získal vedení 5:3 (9.minuta). O deset minut později ale Karviná svou čtvrtou brankou v řadě otáčela skóre na 9:8 ve svůj prospěch a až do poločasu byl stav vyrovnaný s maximálně jednogólovým rozdílem. Také vstup do druhého poločasu vyšel lépe Hranicím, které třemi góly otočily nepříznivé poločasové skóre na 16:14. V další čtvrthodině se ale hraničtí dokázali prosadit již jen třikrát, zatímco Karviná kontrovala hned devíti brankami. Tím získala pětigólové vedení 23:18 a vítězství i přes tříbrankovou sérii domácích v závěru udržela až do konce. Nyní jí nezbývá nic jiného než čekat na výsledek zítřejšího duelu v Zubří, ve kterém by jí k medaili musela pomoci Plzeň svým vítězstvím nad týmem Valachů.