Ztráta nebo zisk bodu v Jičíně?
11.03.2012  |  

Ztráta nebo zisk bodu v Jičíně?

Dnešní šlágr dvacátého kola Tipgames etraligy svedl dohromady domácí Jičín s hosty z Karviné. Odjížděli jsme odhodlaní zvítězit a připravit tak domácím první porážku v této sezóně na domácí palubovce. Dlouho to vypadalo, že se nám to podaří. Měli jsme totiž tři čtvrtiny utkání navrch ale domácí výbornou koncovkou přece jen uhájili aspoň remízu.

20.kolo, neděle 11.3.2012

JIC
29:29(13:17)
KAR

Sedmimetrové hody: 5/4 - 4/4
Vyloučení: 2 - 4
Rozhodčí: Michal Hanák, Petr Novák
Sled branek:
Diváků: 600

HBC RONAL Jičín: Veverka Filip, Rychna Lukáš 1, Král Radek 4, Bareš Martin 2, Naimann Michal, Lepieš Martin, Kriso Daniel, Babák Tomáš 10, Kvasnička Michal 4, Vocásek Jan 2 Hošic Jakub, Zeman Tomáš 5/4, Kurial Lukáš, Chyba František 1.

trenér: Aleš Babák, vedoucí: Petr Kynčl

HCB Karviná: Lefan Jakub, Drápal Lubomír, Krahulec David 1, Vančo Marek 1, Sliwka Radek 2, Heinz Tomáš 1, Chudoba Radim 2/2, Mlotek Slavomír 3, Kružík Radek 1, Petrovský Vojtěch 7/2, Hastík Viktor 6, Požárek Roman 3, Kalous David 2, Monczka Marek.

trenér: Rastislav Trtík, vedoucí: Roman Farář.

Komentář k zápasu

Utkání gólově otevřel Viktor Hastík. Začátek byl svižný a na obou stranách poměrně rychle přibývaly branky. Do šesté minuty byl stav vyrovnaný 3:3, když domácí vždy dokázali na naše branky odpovědět. Potom jsme ale začínali získávat převahu a branky do sítě domácích padaly přece jen o poznání častěji než do té naší. Vybudovali jsme si tak náskok a je třeba říct že zaslouženě. Hráli jsme pohlednou kombinační házenou se kterou si domácí často nevěděli rady. Rovněž obrana fungovala dobře a tak jsme do konce poločasu získali převahu pěti branek.

V druhém poločase domácí srovnali hru, náš náskok už nenarůstal ale pořád jsme si drželi vcelku pohodlný pěti, místy až šestibrankový náskok. V 45. minutě to bylo stále 20:26 v náš prospěch. Bohužel poslední čtvrthodina nám vůbec nevyšla. Dá se říct, že jsme ten náskok prohospodařili a domácím jsme bod darovali. Do konce jsme už totiž dali jen tři branky a Jičín tak v 57. minutě, poprvé od stavu 3:3, vyrovnal stav na 28:28. Ještě jednou jsme šli do vedení, když Chudoba proměnil sedmičku ale domácí stihli vyrovnat znovu a dokonce měli i příležitost zápas otočit ve svůj prospěch. Jejich útok jsme ale ubránili a v krátkém čase který zbýval do konce jsme už branku jičínských ohrozit nedokázali.

Před utkáním bychom možná remízu brali, ale vzhledem k jeho průběhu je to pro nás ztráta. Nicméně zůstáváme na třetím místě tabulky a držíme si tříbodový náskok na našeho dnešního soupeře.

Ohlasy trenérů

Já myslím, že úroveň utkání snesla přísná měřítka. Udrželi jsme tempo i agresivní styl hry, také soupeř hrál velmi dobře. Byla to skvělá propagace házené,“ domníval se po dramatickém zápase trenér Karviné Rastislav Trtík. Hráli jsme ale jen pětačtyřicet a ten zbytek byl hrozný. Dali jsme snad jen tři góly. To je strašně málo,“

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA