První liga st.dorostu 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
7. ne 16.9.  Jičín  Karviná 33:33 (16:17)
Branky ze 7 hodů: 2 - 1, vyloučení: 3 - 3, Diváci: 60, Rozhodčí: Kamil Navrátil, Adam Pospíšil
1. ne 23.9.  Talent Plzeň  Karviná 23:19 (11:11)
Branky ze 7 hodů: 1 - 4, vyloučení: 3 - 1, Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Měšťánek
2. ne 30.9.  Karviná  Nové Veselí 25:34 (15:18)
Branky ze 7 hodů: 1 - 3, vyloučení: 4 - 2, Diváci: 115, Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla
4. ne 14.10.  Karviná  Zlín 34:21 (15:7)
Branky ze 7 hodů: 2 - 0, vyloučení: 2 - 1, Diváci: 81, Rozhodčí: Radek Martiník, Tomáš Petruška
5. ne 21.10.  Lovosice  Karviná 34:28 (16:15)
Branky ze 7 hodů: 1 - 2, vyloučení: 0 - 0, Diváci: 50, Rozhodčí: Petr Pešek, Stanislav Štrebl
3. út 30.10.  Dukla Praha  Karviná 18:00  
6. ne 4.11.  Karviná  Zubří 30:26 (15:15)
Branky ze 7 hodů: 3 - 0, Diváci: 72, Rozhodčí: Marcel Horsák, Pavel Švidernoch
8. ne 18.11.  Karviná  Frýdek Místek 26:29 (14:16)
Branky ze 7 hodů: 3 - 4, Vyloučení: 4 - 3, Diváci: 81, Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
9. so 24.11.  Liberec  Karviná 32:34 (16:17)
Branky ze 7 hodů: 4 - 2, vyloučení: 2 - 6, Diváci: 35, Rozhodčí: Jaroslav Artl, Jan Kříženecký
10. ne 2.12.  Karviná  Kopřivnice 28:33 (12:18)
Branky ze 7 hodů: 3 - 2, vyloučení: 4 - 5, Diváci: 94, Rozhodčí: Petr Jaroň, Jiří Korčák
11. ne 9.12.  Šťáhlavy  Karviná 34:25 (14:15)
Branky ze 7 hodů: 2 - 3, vyloučené: 2 - 4, Diváci: 65, Rozhodčí: Kateřina Mrázová, Marta Sovová
12. ne 24.2.  Karviná  Talent Plzeň 15:00  
13. so 2.3.  Nové Veselí  Karviná 14:45  
14. ne 10.3.  Karviná  Dukla Praha 15:00  
15. so 16.3.  Zlín  Karviná 16:00  
16. ne 24.3.  Karviná  Lovosice 15:00  
17. ne 31.3.  Zubří  Karviná 17:00  
18. ne 7.4.  Karviná  Jičín 15:00  
19. ne 28.4.  Frýdek Místek  Karviná 15:00  
20. ne 5.5.  Karviná  Liberec 15:00  
21. so 11.5.  Kopřivnice  Karviná 15:00  
22. ne 19.5.  Karviná  Šťáhlavy 15:00  

AKTUÁLNĚ

Vítězství v Gdaňsku 30:29

10.01.2019

V dalším přípravném utkání jsme těsně porazili domácí Gdaňsk. Nedoma 5, Piatek 4, Nantl 1, Zbránek 6, Brůna 5, Monczka 5, Chudoba 2, Chosik 1, Užek 1, Plaček, Růža.


Finále ČP začínáme v Praze

03.01.2019

Dnes bylo vylosováno pořadí finálového dvojzápasu. Začínáme 12.1. 2019 v Kutné Hoře, kde má Dukla přechodný azyl a odveta je o týden později u nás.


Známe semifinalisty Českého poháru

05.12.2018

Po dnešním vítězství Nového Veselí nad Kopřivnicí známe poslední čtyři týmy, které si to mezi sebou rozdají o postup do finále ČP.


HCB Karviná
Dukla Praha
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Sokol Nové Veselí


S Jičínem 28.11.2018 v 19 hodin

23.11.2018

Známe už přesný termín čtvrtfinále ČP v Jičíně. Čeká nás tak jičínský týden - ve středu 28.11.2018 Český pohár v Jičíně v 19:00 hodin a poté v neděli 2.12.2018 tradičně v 10:30.


Čtvrtfinále ČP proti Jičínu

20.11.2018

Vylosované dvojice:

Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
SKP Pepino Frýdek- Místek – HK FCC Lovosice

Čtvrtfinále je plánováno na středu 28. listopadu 2018.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Čeká nás finálový dvojzápas s Duklou Praha o Český pohár. Uspějeme?

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 13 21 356:294
2. Talent Plzeň 14 20 405:352
3. Nové Veselí 14 19 349:338
4. Jičín 14 17 362:348
5. Frýdek Místek 14 16 387:355
6. Kopřivnice 14 16 406:381
7. Lovosice 14 14 408:401
8. Zubří 14 13 357:364
9. Dukla Praha 13 11 338:326
10. Hranice 14 11 350:378
11. Brno 14 8 345:392
12. Litovel 14 0 312:446
KOMPLETNÍ TABULKA