První liga st.dorostu 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
7. ne 16.9.  Jičín  Karviná 33:33 (16:17)
Branky ze 7 hodů: 2 - 1, vyloučení: 3 - 3, Diváci: 60, Rozhodčí: Kamil Navrátil, Adam Pospíšil
1. ne 23.9.  Talent Plzeň  Karviná 23:19 (11:11)
Branky ze 7 hodů: 1 - 4, vyloučení: 3 - 1, Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Měšťánek
2. ne 30.9.  Karviná  Nové Veselí 25:34 (15:18)
Branky ze 7 hodů: 1 - 3, vyloučení: 4 - 2, Diváci: 115, Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla
4. ne 14.10.  Karviná  Zlín 34:21 (15:7)
Branky ze 7 hodů: 2 - 0, vyloučení: 2 - 1, Diváci: 81, Rozhodčí: Radek Martiník, Tomáš Petruška
5. ne 21.10.  Lovosice  Karviná 34:28 (16:15)
Branky ze 7 hodů: 1 - 2, vyloučení: 0 - 0, Diváci: 50, Rozhodčí: Petr Pešek, Stanislav Štrebl
3. út 30.10.  Dukla Praha  Karviná 10:0  
6. ne 4.11.  Karviná  Zubří 30:26 (15:15)
Branky ze 7 hodů: 3 - 0, Diváci: 72, Rozhodčí: Marcel Horsák, Pavel Švidernoch
8. ne 18.11.  Karviná  Frýdek Místek 26:29 (14:16)
Branky ze 7 hodů: 3 - 4, Vyloučení: 4 - 3, Diváci: 81, Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
9. so 24.11.  Liberec  Karviná 32:34 (16:17)
Branky ze 7 hodů: 4 - 2, vyloučení: 2 - 6, Diváci: 35, Rozhodčí: Jaroslav Artl, Jan Kříženecký
10. ne 2.12.  Karviná  Kopřivnice 28:33 (12:18)
Branky ze 7 hodů: 3 - 2, vyloučení: 4 - 5, Diváci: 94, Rozhodčí: Petr Jaroň, Jiří Korčák
11. ne 9.12.  Šťáhlavy  Karviná 34:25 (14:15)
Branky ze 7 hodů: 2 - 3, vyloučené: 2 - 4, Diváci: 65, Rozhodčí: Kateřina Mrázová, Marta Sovová
12. ne 24.2.  Karviná  Talent Plzeň 26:27 (12:13)
Sedmimetrové hody: 5/3 - 2/2
Vyloučení: 6 - 3, ČK: Zamarski (HCB)
Rozhodčí: Fiala, Směšná
Sled branek: 5:3, 8:7, 11:12, 15:15, 21:19, 26:25, 26:27.
Diváků: 132
13. so 2.3.  Nové Veselí  Karviná 37:21 (15:12)
Branky ze 7 hodů: 2 - 2, vyloučení: 7 - 3, ČK: Bláha (HCB), Diváci: 60, Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
14. ne 10.3.  Karviná  Dukla Praha 24:28 (13:13)
Branky ze 7 hodů: 3 - 1, vyloučení: 2 - 2, Diváci: 83, Rozhodčí: Radek Martiník, Pavel Švidernoch
15. so 16.3.  Zlín  Karviná 24:36 (10:13)
Branky ze 7 hodů: 4 - 2, Vyloučení: 3 - 3, Diváci: 69, Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula
16. ne 24.3.  Karviná  Lovosice 42:20 (22:11)
Branky ze 7 hodů: 1 - 0, Vyloučení: 3 - 4, Diváci: 103, Rozhodčí: Petr Jaroň, Zbyněk Horalík
17. ne 31.3.  Zubří  Karviná 35:21 (15:11)
Branky ze 7 hodů: 6 - 0, vyloučení: 3 - 2, Diváci: 72, Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula
18. ne 7.4.  Karviná  Jičín 33:26 (18:15)
Branky ze 7 hodů: 1 - 2, vyloučené: 5 - 6, ČK: Vaněk a Šturm, oba JIC, Diváci: 105, Rozhodčí: Petr Jaroň, Robert Vala
19. ne 28.4.  Frýdek Místek  Karviná 31:19 (14:6)
Branky ze 7 hodů: 3 - 0, vyloučení: 2 - 4, Diváci: 87, Rozhodčí: Radek Martiník, Jaroslav Paululik
20. ne 5.5.  Karviná  Liberec 33:27 (15:15)
Branky ze 7 hodů: 5 - 0, vyloučení: 4 - 4, Diváci: 92, Rozhodčí: Tomáš Fiala, Karolína Pavelová
21. so 11.5.  Kopřivnice  Karviná 25:18 (16:9)
Branky ze 7 hodů: 2 - 1, Diváci: 60, Rozhodčí: Josef Malina, Milan Pelech
22. ne 19.5.  Karviná  Šťáhlavy 31:23 (17:13)
Branky ze 7 hodů: 2 - 1, Diváci: 45, Rozhodčí: Zbyněk Horalík, Marcel Kosa

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

před 2 dny

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

06.12.2019

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA