MSL mladších žáku I. 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
2. čt 13.9.  Ostrava  Karviná 12:25 (7:11)
Branky ze 7 hodů: 2 - 1, vyloučení: 1 - 6, Rozhodčí: Božetěch Tvarůžek, Jiří Štefek
3. so 22.9.  Karviná  Trnávka 47:14 (22:7)
Branky ze 7 hodů: 3 - 3, vyloučení: 3 - 2, Diváci: 50, Rozhodčí: Anna Pietrová
4. ne 30.9.  Polanka  Karviná 11:24 (6:10)
Branky ze 7 hodů: 0 - 0, vyloučení: 0 - 2, Diváci: 30, Rozhodčí: Radek Horák, Jakub Verlík
5. so 6.10.  Karviná  Frýdek Místek 24:19 (13:10)
Branky ze 7 hodů: 2 - 1, vyloučení: 0 - 1, Diváci: 55, Rozhodčí: Aneta Kneislová, Michal Přikryl
7. so 20.10.  Karviná  Ostrava 34:17 (17:11)
Branky ze 7 hodů: 2 - 2, vyloučení: 1 - 3, Diváci: 56, Rozhodčí: Přemysl Blaha, Robert Kala
9. so 3.11.  Karviná  Polanka 45:11 (18:5)
Branky ze 7 hodů: 2 - 0, vyloučení: 0 - 0, Diváci: 56, Rozhodčí: Dušan Adámek, Anna Pietrová
10. so 10.11.  Frýdek Místek  Karviná 19:17 (13:10)
Branky ze 7 hodů: 0 - 1, vyloučení: 3 - 3, Diváci: 52, Rozhodčí: Jiří Štefek, Božetěch Tvarůžek

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

včera

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

před 3 dny

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA