MSL mladších žáku II 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
1. ne 9.9.  Třinec  Karviná 16:14 (9:8)
Branky ze 7 hodů: 0 - 0, Vyloučení: 0 - 2, Diváci: 57, Rozhodčí: Jiří Štefek, Božetěch Tvarůžek
2. ne 16.9.  Trnávka  Karviná 16:12 (7:7)
Branky ze 7 hodů: 1 - 2, Vyloučení: 1 - 0, Rozhodčí: Zbyněk Horalík, Marcel Kosa
3. so 22.9.  Klimkovice  Karviná 27:9 (16:5)
Branky ze 7 hodů: 0 - 1, Vyloučení: 0 - 0, Rozhodčí: Milan Pelech, Michal Přikryl
4. út 2.10.  Kopřivnice  Karviná 13:24 (4:12)
Branky ze 7 hodů: 1 - 0, vyloučení: 0 - 0, Rozhodčí: Dušan Adámek, Božetěch Tvarůžek
5. so 6.10.  Karviná  Nový Jičín 22:20 (12:6)
Branky ze 7 hodů: 4 - 1, vyloučení: 0 - 1, Diváci: 56, Rozhodčí: Aneta Kneislová, Michal Přikryl
6. út 16.10.  Frýdek Místek  Karviná 27:16 (12:8)
Branky ze 7 hodů: 0 - 0, vyloučení: 0 - 0, Diváci: 72, Rozhodčí: Petr Chalupa, David Zima
7. so 20.10.  Karviná  Krmelín 26:20 (14:9)
Branky ze 7 hodů: 2 - 1, vyloučení: 2 - 2, Diváci: 50, Rozhodčí: Přemysl Blaha, Robert Kala
8. st 24.10.  Karviná  Třinec 25:20 (14:10)
Branky ze 7 hodů: 3 - 0, vyloučení: 0 - 2, Diváci: 28, Rozhodčí: Jiří Štefek, Michal Přikryl
9. so 3.11.  Karviná  Trnávka 23:18 (11:9)
Branky ze 7 hodů: 0 - 3, vyloučení: 2 - 0, Diváci: 47, Rozhodčí: Dušan Adámek, Anna Pietrová
10. so 10.11.  Karviná  Klimkovice 28:28 (9:13)
Branky ze 7 hodů: 2 - 0, vyloučení: 0 - 0, Diváci: 47, Rozhodčí: Jan Odehnal, Michal Přikryl

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

před 2 dny

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

06.12.2019

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA