MSL starších žáku I. 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
1. st 12.9.  Kopřivnice  Karviná 19:19 (9:5)
Branky ze 7 hodů: 1 - 1, vyloučení: 3 - 3, Diváci: 35, Rozhodčí: Radek Horák, Jakub Verlík
2. čt 13.9.  Ostrava  Karviná 22:29 (8:14)
Branky ze 7 hodů: 3 - 0, vyloučení: 0 - 3, Diváci: 45, Rozhodčí: Božetěch Tvarůžek, Jiří Štefek
3. so 22.9.  Karviná  Opava 32:15 (19:5)
Branky ze 7 hodů: 2 - 0, vyloučení: 1 - 1, Diváci: 69, Rozhodčí: Anna Pietrová
4. ne 30.9.  Polanka  Karviná 18:23 (8:10)
Branky ze 7 hodů: 3 - 5, vyloučení: 1 - 1, Diváci: 50, Rozhodčí: Radek Horák, Jakub Verlík
5. so 6.10.  Karviná  Frýdek Místek 22:20 (13:10)
Branky ze 7 hodů: 1 - 0, vyloučení: 4/1, Diváci: 60, Rozhodčí: Aneta Kneislová, Michal Přikryl
6. so 13.10.  Karviná  Kopřivnice 21:26 (11:12)
Branky ze 7 hodů: 2 - 5, vyloučení: 3/1, Diváci: 58, Rozhodčí: Tomáš Garba, Damián Mück
7. so 20.10.  Karviná  Ostrava 33:26 (13:12)
Branky ze 7 hodů: 0 - 4, vyloučení: 3 - 0, Diváci: 60, Rozhodčí: Přemysl Blaha, Robert Kala
8. so 27.10.  Opava  Karviná 17:26 (10:14)
Branky ze 7 hodů: 1 - 3, vyloučení: 2 - 0, Diváci: 40, Rozhodčí: Anna Pudichová, Damián Mück
9. so 3.11.  Karviná  Polanka 25:13 (14:5)
Branky ze 7 hodů: 0 - 1, vyloučení: 1 - 0, Diváci: 81, Rozhodčí: Dušan Adámek, Anna Pietrová
10. so 10.11.  Frýdek Místek  Karviná 10:20  

AKTUÁLNĚ

Výledky žákovské ligy

včera

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


Termín semifinále Českého poháru

před 3 dny

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 13 22 399:332
2. Dukla Praha 13 20 409:328
3. Zubří 13 20 356:318
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Lovosice 12 10 354:337
8. Hranice 13 10 323:332
9. Jičín 13 9 308:353
10. Brno 13 8 327:348
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA