První liga ml.dorostu 2019/20

Vybrat sezónu
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné)
Mladší dorost A: soupiska | výsledky (podrobné)
Mladší dorost B: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné)
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné)
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
1. ne 22.9.  Frýdek Místek  Karviná 20:19 (9:11)
2. so 28.9.  Jičín  Karviná 21:19 (9:13)
3. ne 6.10.  Karviná  V.Bystřice 28:23 (15:9)
4. ne 13.10.  Zubří  Karviná 32:25 (18:12)
5. ne 20.10.  Karviná  Šťáhlavy 28:22 (14:9)
6. so 2.11.  Liberec  Karviná 20:27 (10:14)
7. ne 10.11.  Karviná  Dukla Praha 21:22 (14:12)
8. ne 17.11.  Nové Veselí  Karviná 25:22 (12:9)
9. ne 24.11.  Karviná  Žďár n. S. 28:20 (11:12)
10. ne 1.12.  Talent Plzeň  Karviná 22:23 (10:16)
11. so 7.12.  Karviná  Lovosice 15:00  
12. ne 23.2.  Karviná  Frýdek Místek 13:00  
13. ne 1.3.  Karviná  Jičín 13:00  
14. so 7.3.  V.Bystřice  Karviná 15:30  
15. ne 15.3.  Karviná  Zubří 13:00  
16. so 21.3.  Šťáhlavy  Karviná 13:00  
17. ne 29.3.  Karviná  Liberec 13:00  
18. so 4.4.  Dukla Praha  Karviná    
19. ne 26.4.  Karviná  Nové Veselí 13:00  
20. so 2.5.  Žďár n. S.  Karviná 10:45  
21. ne 10.5.  Karviná  Talent Plzeň 13:00  
22. so 16.5.  Lovosice  Karviná 12:00  

AKTUÁLNĚ

Termín semifinále Českého poháru

včera

Semifinále Českého poháru budeme hrát s Duklou Praha dne 29.1.2020.


Změny termínů utkání

29.11.2019

Následující domácí utkání budeme hrát v nezvyklých termínech! HCB - Jičín 7.12.2019 v 10:30 a HCB - Zubří 21.12.2019 v 16:00


S Kopřivnicí budeme hrát 27.11.2019 v 18 hodin

19.11.2019

S Kopřivnicí jsme se dohodli, že utkání Českého poháru budeme hrát ve středu 27.11. na naší palubovce. Přijďte nás povzbudit!


Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


Známe termín utkání ČP

15.10.2019

Utkání třetího kola ČP s Velkou Bystřicí budeme hrát v úterý 29.10.2019 v 19 hodin v Bystřici.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Jste spokojeni s losem Challenge Cupu.

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Dukla Praha 13 20 409:328
2. Talent Plzeň 12 20 365:301
3. Zubří 12 20 331:288
4. Karviná 12 19 331:286
5. Nové Veselí 13 19 343:315
6. Kopřivnice 12 13 361:345
7. Hranice 13 10 323:332
8. Jičín 13 9 308:353
9. Lovosice 11 8 324:312
10. Brno 12 8 296:314
11. Frýdek Místek 12 2 270:352
12. Maloměřice 13 0 268:403
KOMPLETNÍ TABULKA