Extraliga mužů 2018/19

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
1. pá 7.9.  Nové Veselí  Frýdek Místek 23:22 (11:10)
1. so 8.9.  Lovosice  Dukla Praha 32:30 (18:18)
1. so 8.9.  Jičín  Karviná 27:26 (11:10)
1. so 8.9.  Hranice  Brno 31:24 (20:12)
1. so 8.9.  Litovel  Zubří 22:27 (12:14)
1. so 8.9.  Kopřivnice  Talent Plzeň 29:38 (12:21)
2. st 12.9.  Karviná  Hranice 26:24 (14:11)
2. so 15.9.  Zubří  Nové Veselí 25:27 (11:14)
2. so 15.9.  Brno  Litovel 22:20 (11:10)
2. so 15.9.  Lovosice  Jičín 21:19 (10:10)
2. ne 16.9.  Frýdek Místek  Kopřivnice 30:32 (13:15)
2. ne 16.9.  Dukla Praha  Talent Plzeň 24:24 (10:11)
3. st 19.9.  Jičín  Dukla Praha 22:23 (9:12)
3. so 22.9.  Hranice  Lovosice 28:24 (14:11)
3. so 22.9.  Litovel  Karviná 20:32 (10:16)
3. so 22.9.  Nové Veselí  Brno 28:25 (13:12)
3. so 22.9.  Kopřivnice  Zubří 31:25 (18:11)
3. ne 23.9.  Frýdek Místek  Talent Plzeň 25:36 (16:19)
4. so 29.9.  Zubří  Talent Plzeň 26:26 (10:14)
4. so 29.9.  Brno  Kopřivnice 26:33 (8:15)
4. so 29.9.  Lovosice  Litovel 36:28 (19:13)
4. so 29.9.  Jičín  Hranice 24:23 (15:8)
4. ne 30.9.  Dukla Praha  Frýdek Místek 22:29 (10:16)
4. ne 30.9.  Karviná  Nové Veselí 27:23 (12:10)
5. st 3.10.  Talent Plzeň  Brno 28:22 (14:7)
5. so 6.10.  Kopřivnice  Karviná 32:32 (16:16)
5. so 6.10.  Hranice  Dukla Praha 28:27 (13:12)
5. so 6.10.  Litovel  Jičín 21:27 (9:17)
5. ne 7.10.  Nové Veselí  Lovosice 29:28 (13:15)
5. ne 7.10.  Frýdek Místek  Zubří 28:23 (16:11)
6. st 10.10.  Hranice  Litovel 30:24 (16:12)
6. so 13.10.  Dukla Praha  Zubří 20:22 (11:6)
6. so 13.10.  Brno  Frýdek Místek 28:28 (14:18)
6. so 13.10.  Lovosice  Kopřivnice 31:29 (13:13)
6. so 13.10.  Jičín  Nové Veselí 23:23 (17:10)
6. st 17.10.  Karviná  Talent Plzeň 24:22 (11:11)
7. st 31.10.  Frýdek Místek  Karviná 10:0  
7. st 31.10.  Litovel  Dukla Praha 19:38 (7:14)
7. st 31.10.  Nové Veselí  Hranice 25:26 (11:12)
7. st 31.10.  Kopřivnice  Jičín 23:31 (10:17)
7. st 31.10.  Talent Plzeň  Lovosice 32:28 (16:15)
7. st 31.10.  Zubří  Brno 21:20 (11:9)
8. so 3.11.  Dukla Praha  Brno 34:21 (16:10)
8. so 3.11.  Lovosice  Frýdek Místek 35:29 (13:16)
8. so 3.11.  Jičín  Talent Plzeň 29:20 (15:10)
8. so 3.11.  Hranice  Kopřivnice 23:28 (12:15)
8. so 3.11.  Litovel  Nové Veselí 21:29 (10:14)
8. ne 4.11.  Karviná  Zubří 30:23 (17:11)
9. st 7.11.  Zubří  Lovosice 29:26 (12:14)
9. so 10.11.  Brno  Karviná 22:31 (9:16)
9. so 10.11.  Nové Veselí  Dukla Praha 25:22 (12:12)
9. so 10.11.  Kopřivnice  Litovel 33:14 (16:5)
9. ne 11.11.  Talent Plzeň  Hranice 35:25 (17:14)
9. ne 11.11.  Frýdek Místek  Jičín 36:30 (17:15)
10. so 17.11.  Lovosice  Brno 39:34 (17:16)
10. so 17.11.  Jičín  Zubří 32:29 (16:15)
10. so 17.11.  Hranice  Frýdek Místek 25:33 (12:14)
10. so 17.11.  Litovel  Talent Plzeň 21:37 (12:19)
10. so 17.11.  Nové Veselí  Kopřivnice 26:25 (16:14)
11. st 21.11.  Karviná  Lovosice 33:32 (14:13)
11. st 21.11.  Brno  Jičín 28:26 (12:11)
11. so 24.11.  Kopřivnice  Dukla Praha 31:22 (16:11)
11. so 24.11.  Zubří  Hranice 24:21 (13:12)
11. ne 25.11.  Talent Plzeň  Nové Veselí 26:22 (10:13)
11. ne 25.11.  Frýdek Místek  Litovel 38:26 (21:13)
12. st 28.11.  Frýdek Místek  Nové Veselí 23:19 (11:8)
12. so 1.12.  Dukla Praha  Lovosice 28:26 (13:12)
12. so 1.12.  Brno  Hranice 25:25 (16:15)
12. so 1.12.  Zubří  Litovel 37:28 (16:19)
12. ne 2.12.  Karviná  Jičín 30:18 (16:10)
12. ne 2.12.  Talent Plzeň  Kopřivnice 28:27 (17:14)
13. st 5.12.  Talent Plzeň  Dukla Praha 24:26 (10:12)
13. so 8.12.  Hranice  Karviná 16:29 (10:13)
13. so 8.12.  Kopřivnice  Frýdek Místek 27:27 (12:12)
13. so 8.12.  Nové Veselí  Zubří 25:21 (16:11)
13. so 8.12.  Litovel  Brno 23:24 (11:12)
13. so 8.12.  Jičín  Lovosice 31:23 (14:11)
14. st 12.12.  Dukla Praha  Jičín 22:23 (7:12)
14. pá 14.12.  Talent Plzeň  Frýdek Místek 30:29 (14:15)
14. so 15.12.  Brno  Nové Veselí 24:25 (12:14)
14. so 15.12.  Zubří  Kopřivnice 29:31 (12:16)
14. ne 16.12.  Karviná  Litovel 36:25 (19:11)
14. pá 21.12.  Lovosice  Hranice 30:25 (16:12)
15. pá 25.1.  Hranice  Jičín 25:27 (15:15)
15. so 26.1.  Kopřivnice  Brno 26:26 (15:12)
15. so 26.1.  Litovel  Lovosice 28:27 (15:12)
15. ne 27.1.  Nové Veselí  Karviná 24:25 (9:10)
15. ne 27.1.  Frýdek Místek  Dukla Praha 24:27 (11:13)
15. ne 27.1.  Talent Plzeň  Zubří 26:25 (11:14)
16. so 2.2.  Dukla Praha  Hranice 28:22 (16:9)
16. so 2.2.  Jičín  Litovel 34:26 (13:12)
16. so 2.2.  Lovosice  Nové Veselí 22:22 (11:11)
16. so 2.2.  Brno  Talent Plzeň 27:31 (12:15)
16. so 2.2.  Zubří  Frýdek Místek 27:24 (15:14)
16. ne 3.2.  Karviná  Kopřivnice 31:33 (18:13)
17. út 5.2.  Zubří  Dukla Praha 22:29 (12:15)
17. so 9.2.  Kopřivnice  Lovosice 30:23 (15:14)
17. so 9.2.  Nové Veselí  Jičín 23:22 (11:11)
17. so 9.2.  Litovel  Hranice 21:22 (10:9)
17. ne 10.2.  Frýdek Místek  Brno 30:24 (14:10)
17. út 12.2.  Talent Plzeň  Karviná 31:29 (16:14)
18. st 13.2.  Dukla Praha  Litovel 31:18 (18:7)
18. pá 15.2.  Lovosice  Talent Plzeň 28:28  
18. so 16.2.  Hranice  Nové Veselí 22:24 (11:10)
18. so 16.2.  Brno  Zubří 24:26 (8:13)
18. ne 17.2.  Karviná  Frýdek Místek 41:31 (19:17)
18. st 20.2.  Jičín  Kopřivnice 20:15  
10. st 20.2.  Dukla Praha  Karviná 27:28 (14:13)
19. so 23.2.  Brno  Dukla Praha 18:00  
19. so 23.2.  Zubří  Karviná 18:00  
19. so 23.2.  Kopřivnice  Hranice 18:00  
19. so 23.2.  Nové Veselí  Litovel 17:00  
19. ne 24.2.  Frýdek Místek  Lovosice 17:00  
19. ne 24.2.  Talent Plzeň  Jičín 10:30  
20. so 2.3.  Dukla Praha  Nové Veselí 12:30  
20. so 2.3.  Litovel  Kopřivnice 17:00  
20. so 2.3.  Hranice  Talent Plzeň 10:00  
20. so 2.3.  Jičín  Frýdek Místek 18:00  
20. so 2.3.  Lovosice  Zubří 17:00  
20. ne 3.3.  Karviná  Brno 10:30  
21. so 9.3.  Karviná  Dukla Praha 18:00  
21. so 9.3.  Brno  Lovosice 18:00  
21. so 9.3.  Zubří  Jičín 18:00  
21. so 9.3.  Frýdek Místek  Hranice 18:00  
21. so 9.3.  Talent Plzeň  Litovel 18:00  
21. so 9.3.  Kopřivnice  Nové Veselí 18:00  
22. so 16.3.  Dukla Praha  Kopřivnice 18:00  
22. so 16.3.  Nové Veselí  Talent Plzeň 18:00  
22. so 16.3.  Litovel  Frýdek Místek 18:00  
22. so 16.3.  Hranice  Zubří 18:00  
22. so 16.3.  Jičín  Brno 18:00  
22. so 16.3.  Lovosice  Karviná 18:00  

AKTUÁLNĚ

V neděli 17.2. další kolo Žákovské ligy

11.02.2019

Tentokrát budou naši starší žáci hrát v Kuřimi spolu s týmy Sokola Nové Veselí, SK Kuřim, Sokola Úvaly a Sokola Vršovice. Držte nám palce.


Utkání v Plzni bude v TV!

01.02.2019

Náš duel s Talentem Plzeň dne 12.2.2019 v rámci 17. kola Strabag Rail Extraligy bude v ČT sport.


Známe termín utkání na Dukle

26.01.2019

Odložené utkání 10.kola Strabag Rail extraligy se sehraje ve středu 20.2.2019.


Vítězství v Gdaňsku 30:29

10.01.2019

V dalším přípravném utkání jsme těsně porazili domácí Gdaňsk. Nedoma 5, Piatek 4, Nantl 1, Zbránek 6, Brůna 5, Monczka 5, Chudoba 2, Chosik 1, Užek 1, Plaček, Růža.


Finále ČP začínáme v Praze

03.01.2019

Dnes bylo vylosováno pořadí finálového dvojzápasu. Začínáme 12.1. 2019 v Kutné Hoře, kde má Dukla přechodný azyl a odveta je o týden později u nás.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu nás čeká odložené utkání s Duklou Praha. Uspějeme na její palubovce?

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 18 27 510:440
2. Talent Plzeň 18 27 522:466
3. Nové Veselí 18 24 442:429
4. Kopřivnice 17 21 500:462
5. Jičín 17 21 445:422
6. Dukla Praha 18 19 480:440
7. Frýdek Místek 18 18 496:475
8. Zubří 18 17 461:470
9. Lovosice 18 16 511:512
10. Hranice 18 13 441:478
11. Brno 18 9 446:505
12. Litovel 18 2 405:560
KOMPLETNÍ TABULKA