Extraliga mužů 2018/19

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
1. pá 7.9.  Nové Veselí  Frýdek Místek 23:22 (11:10)
1. so 8.9.  Lovosice  Dukla Praha 32:30 (18:18)
1. so 8.9.  Jičín  Karviná 27:26 (11:10)
1. so 8.9.  Hranice  Brno 31:24 (20:12)
1. so 8.9.  Litovel  Zubří 22:27 (12:14)
1. so 8.9.  Kopřivnice  Talent Plzeň 29:38 (12:21)
2. st 12.9.  Karviná  Hranice 26:24 (14:11)
2. so 15.9.  Zubří  Nové Veselí 25:27 (11:14)
2. so 15.9.  Brno  Litovel 22:20 (11:10)
2. so 15.9.  Lovosice  Jičín 21:19 (10:10)
2. ne 16.9.  Frýdek Místek  Kopřivnice 30:32 (13:15)
2. ne 16.9.  Dukla Praha  Talent Plzeň 24:24 (10:11)
3. st 19.9.  Jičín  Dukla Praha 22:23 (9:12)
3. so 22.9.  Hranice  Lovosice 28:24 (14:11)
3. so 22.9.  Litovel  Karviná 20:32 (10:16)
3. so 22.9.  Nové Veselí  Brno 28:25 (13:12)
3. so 22.9.  Kopřivnice  Zubří 31:25 (18:11)
3. ne 23.9.  Frýdek Místek  Talent Plzeň 25:36 (16:19)
4. so 29.9.  Zubří  Talent Plzeň 26:26 (10:14)
4. so 29.9.  Brno  Kopřivnice 26:33 (8:15)
4. so 29.9.  Lovosice  Litovel 36:28 (19:13)
4. so 29.9.  Jičín  Hranice 24:23 (15:8)
4. ne 30.9.  Dukla Praha  Frýdek Místek 22:29 (10:16)
4. ne 30.9.  Karviná  Nové Veselí 27:23 (12:10)
5. st 3.10.  Talent Plzeň  Brno 28:22 (14:7)
5. so 6.10.  Kopřivnice  Karviná 32:32 (16:16)
5. so 6.10.  Hranice  Dukla Praha 28:27 (13:12)
5. so 6.10.  Litovel  Jičín 21:27 (9:17)
5. ne 7.10.  Nové Veselí  Lovosice 29:28 (13:15)
5. ne 7.10.  Frýdek Místek  Zubří 28:22 (16:11)
6. st 10.10.  Hranice  Litovel 30:24 (16:12)
6. so 13.10.  Dukla Praha  Zubří 20:22 (11:6)
6. so 13.10.  Brno  Frýdek Místek 28:28 (14:18)
6. so 13.10.  Lovosice  Kopřivnice 31:29 (13:13)
6. so 13.10.  Jičín  Nové Veselí 23:23 (17:10)
6. st 17.10.  Karviná  Talent Plzeň 24:22 (11:11)
7. st 31.10.  Frýdek Místek  Karviná 36:41 (17:18)
7. st 31.10.  Litovel  Dukla Praha 19:38 (7:14)
7. st 31.10.  Nové Veselí  Hranice 25:26 (11:12)
7. st 31.10.  Kopřivnice  Jičín 23:31 (10:17)
7. st 31.10.  Talent Plzeň  Lovosice 32:28 (16:15)
7. st 31.10.  Zubří  Brno 21:20 (11:9)
8. so 3.11.  Dukla Praha  Brno 34:21 (16:10)
8. so 3.11.  Lovosice  Frýdek Místek 35:29 (13:16)
8. so 3.11.  Jičín  Talent Plzeň 29:20 (15:10)
8. so 3.11.  Hranice  Kopřivnice 23:28 (12:15)
8. so 3.11.  Litovel  Nové Veselí 21:29 (10:14)
8. ne 4.11.  Karviná  Zubří 30:23 (17:11)
9. st 7.11.  Zubří  Lovosice 26:23 (12:14)
9. so 10.11.  Brno  Karviná 22:31 (9:16)
9. so 10.11.  Nové Veselí  Dukla Praha 25:22 (12:12)
9. so 10.11.  Kopřivnice  Litovel 33:14 (16:5)
9. ne 11.11.  Talent Plzeň  Hranice 35:25 (17:14)
9. ne 11.11.  Frýdek Místek  Jičín 36:30 (17:15)
10. so 17.11.  Lovosice  Brno 39:34 (17:16)
10. so 17.11.  Jičín  Zubří 32:29 (16:15)
10. so 17.11.  Hranice  Frýdek Místek 25:33 (12:14)
10. so 17.11.  Litovel  Talent Plzeň 21:37 (12:19)
10. so 17.11.  Nové Veselí  Kopřivnice 26:25 (16:14)
11. st 21.11.  Karviná  Lovosice 33:32 (14:13)
11. st 21.11.  Brno  Jičín 28:26 (12:11)
11. so 24.11.  Kopřivnice  Dukla Praha 31:22 (16:11)
11. so 24.11.  Zubří  Hranice 24:21 (13:12)
11. ne 25.11.  Talent Plzeň  Nové Veselí 26:22 (10:13)
11. ne 25.11.  Frýdek Místek  Litovel 38:26 (21:13)
12. st 28.11.  Frýdek Místek  Nové Veselí 23:19 (11:8)
12. so 1.12.  Dukla Praha  Lovosice 28:26 (13:12)
12. so 1.12.  Brno  Hranice 25:25 (16:15)
12. so 1.12.  Zubří  Litovel 37:28 (16:19)
12. ne 2.12.  Karviná  Jičín 30:18 (16:10)
12. ne 2.12.  Talent Plzeň  Kopřivnice 27:22 (17:14)
13. st 5.12.  Talent Plzeň  Dukla Praha 24:26 (10:12)
13. so 8.12.  Hranice  Karviná 16:29 (10:13)
13. so 8.12.  Kopřivnice  Frýdek Místek 27:27 (12:12)
13. so 8.12.  Nové Veselí  Zubří 25:21 (16:11)
13. so 8.12.  Litovel  Brno 23:24 (11:12)
13. so 8.12.  Jičín  Lovosice 31:23 (14:11)
14. st 12.12.  Dukla Praha  Jičín 19:00  
14. so 15.12.  Lovosice  Hranice 17:00  
14. so 15.12.  Brno  Nové Veselí 17:00  
14. so 15.12.  Zubří  Kopřivnice 18:00  
14. ne 16.12.  Karviná  Litovel 10:30  
14. ne 16.12.  Frýdek Místek  Talent Plzeň 17:00  
15. so 26.1.  Nové Veselí  Karviná 17:00  
15. so 26.1.  Kopřivnice  Brno 18:00  
15. so 26.1.  Litovel  Lovosice 17:00  
15. so 26.1.  Hranice  Jičín 10:00  
15. ne 27.1.  Frýdek Místek  Dukla Praha 17:00  
15. ne 27.1.  Talent Plzeň  Zubří 10:30  
16. so 2.2.  Dukla Praha  Hranice 17:00  
16. so 2.2.  Jičín  Litovel 18:00  
16. so 2.2.  Lovosice  Nové Veselí 17:00  
16. so 2.2.  Brno  Talent Plzeň 18:00  
16. so 2.2.  Brno  Talent Plzeň 18:00  
16. so 2.2.  Zubří  Frýdek Místek 18:00  
16. ne 3.2.  Karviná  Kopřivnice 10:30  
17. so 9.2.  Zubří  Dukla Praha 18:00  
17. so 9.2.  Kopřivnice  Lovosice 18:00  
17. so 9.2.  Nové Veselí  Jičín 17:00  
17. so 9.2.  Litovel  Hranice 17:00  
17. ne 10.2.  Frýdek Místek  Brno 17:00  
17. ne 10.2.  Talent Plzeň  Karviná 10:30  
18. so 16.2.  Hranice  Nové Veselí 10:00  
18. so 16.2.  Jičín  Kopřivnice 18:00  
18. so 16.2.  Lovosice  Talent Plzeň 17:00  
18. so 16.2.  Brno  Zubří 18:00  
18. ne 17.2.  Dukla Praha  Litovel 17:00  
18. ne 17.2.  Karviná  Frýdek Místek 10:30  
19. so 23.2.  Brno  Dukla Praha 18:00  
19. so 23.2.  Zubří  Karviná 18:00  
19. so 23.2.  Kopřivnice  Hranice 18:00  
19. so 23.2.  Nové Veselí  Litovel 17:00  
19. ne 24.2.  Frýdek Místek  Lovosice 17:00  
19. ne 24.2.  Talent Plzeň  Jičín 10:30  
20. so 2.3.  Dukla Praha  Nové Veselí 12:30  
20. so 2.3.  Litovel  Kopřivnice 17:00  
20. so 2.3.  Hranice  Talent Plzeň 10:00  
20. so 2.3.  Jičín  Frýdek Místek 18:00  
20. so 2.3.  Lovosice  Zubří 17:00  
20. ne 3.3.  Karviná  Brno 10:30  
21. so 9.3.  Karviná  Dukla Praha 18:00  
21. so 9.3.  Brno  Lovosice 18:00  
21. so 9.3.  Zubří  Jičín 18:00  
21. so 9.3.  Frýdek Místek  Hranice 18:00  
21. so 9.3.  Talent Plzeň  Litovel 18:00  
21. so 9.3.  Kopřivnice  Nové Veselí 18:00  
22. so 16.3.  Dukla Praha  Kopřivnice 18:00  
22. so 16.3.  Nové Veselí  Talent Plzeň 18:00  
22. so 16.3.  Litovel  Frýdek Místek 18:00  
22. so 16.3.  Hranice  Zubří 18:00  
22. so 16.3.  Jičín  Brno 18:00  
22. so 16.3.  Lovosice  Karviná 18:00  

AKTUÁLNĚ

Známe semifinalisty Českého poháru

05.12.2018

Po dnešním vítězství Nového Veselí nad Kopřivnicí známe poslední čtyři týmy, které si to mezi sebou rozdají o postup do finále ČP.


HCB Karviná
Dukla Praha
Pepino SKP Frýdek-Místek
TJ Sokol Nové Veselí


S Jičínem 28.11.2018 v 19 hodin

23.11.2018

Známe už přesný termín čtvrtfinále ČP v Jičíně. Čeká nás tak jičínský týden - ve středu 28.11.2018 Český pohár v Jičíně v 19:00 hodin a poté v neděli 2.12.2018 tradičně v 10:30.


Čtvrtfinále ČP proti Jičínu

20.11.2018

Vylosované dvojice:

Sokol Nové Veselí – KH Kopřivnice
HBC Ronal Jičín – HCB Karviná
TJ Tatran Litovel - HC Dukla Praha
SKP Pepino Frýdek- Místek – HK FCC Lovosice

Čtvrtfinále je plánováno na středu 28. listopadu 2018.


Nedělní pohárové utkání bude v TV!

15.11.2018

Na kanálu Sport1 bude naše pohárové klání v neděli 18.11.2018 s týmem Balatonfüredi KSE v přímém přenosu od 10:15 hodin!


Po vítězství 38:25 postupujeme

14.11.2018

Dnes jsme nedali šanci Vsetínu a postupujeme tak do čtvrtfinále Českého poháru!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu 19.12. budeme hrát na domácí palubovce semifinále ČP s Frýdkem Místkem. Projdeme do finále?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 12 21 361:295
2. Talent Plzeň 13 18 375:323
3. Nové Veselí 13 17 324:314
4. Jičín 13 15 339:326
5. Kopřivnice 13 14 375:352
6. Frýdek Místek 13 14 384:366
7. Zubří 13 13 328:333
8. Lovosice 13 12 378:376
9. Dukla Praha 12 11 316:303
10. Hranice 13 11 325:348
11. Brno 13 8 321:367
12. Litovel 13 0 287:410
KOMPLETNÍ TABULKA