Extraliga mužů 2019/20

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
Challenge Cup:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
1. so 7.9.  Dukla Praha  Jičín 29:16 (13:9)
1. so 7.9.  Nové Veselí  Maloměřice 30:19 (14:8)
1. so 7.9.  Hranice  Brno 28:21 (12:10)
1. so 7.9.  Lovosice  Kopřivnice 37:33 (18:16)
1. ne 8.9.  Frýdek Místek  Karviná 24:30 (14:15)
1. st 11.9.  Talent Plzeň  Zubří 36:27 (19:16)
2. so 14.9.  Kopřivnice  Frýdek Místek 37:17 (18:8)
2. so 14.9.  Zubří  Lovosice 28:26 (14:12)
2. so 14.9.  Brno  Talent Plzeň 26:30 (14:14)
2. so 14.9.  Maloměřice  Hranice 19:25 (11:11)
2. so 14.9.  Dukla Praha  Nové Veselí 30:28 (15:15)
2. st 18.9.  Jičín  Karviná 23:23 (10:12)
3. so 21.9.  Nové Veselí  Jičín 30:24 (12:16)
3. so 21.9.  Hranice  Dukla Praha 25:32 (10:16)
3. so 21.9.  Lovosice  Brno 25:30 (11:13)
3. ne 22.9.  Talent Plzeň  Maloměřice 38:16 (17:7)
3. ne 22.9.  Frýdek Místek  Zubří 22:25 (14:16)
3. ne 22.9.  Karviná  Kopřivnice 32:29 (15:13)
5. st 25.9.  Talent Plzeň  Nové Veselí 31:23 (15:11)
4. so 28.9.  Jičín  Kopřivnice 25:29 (14:15)
4. so 28.9.  Zubří  Karviná 24:21 (11:11)
4. so 28.9.  Brno  Frýdek Místek 25:20 (11:11)
4. so 28.9.  Maloměřice  Lovosice 21:33 (9:15)
4. so 28.9.  Dukla Praha  Talent Plzeň 23:27 (10:11)
4. so 28.9.  Nové Veselí  Hranice 24:17 (11>8)
5. st 2.10.  Lovosice  Dukla Praha 26:31 (14:16)
5. so 5.10.  Hranice  Jičín 20:21 (6:11)
5. so 5.10.  Kopřivnice  Zubří 25:25 (13:15)
5. ne 6.10.  Frýdek Místek  Maloměřice 29:25 (16:11)
5. st 9.10.  Karviná  Brno 30:24 (14:7)
6. st 9.10.  Nové Veselí  Lovosice 27:26 (17:15)
6. so 12.10.  Jičín  Zubří 24:32 (12:17)
6. so 12.10.  Brno  Kopřivnice 22:28 (8:10)
6. so 12.10.  Maloměřice  Karviná 19:33 (5:17)
6. so 12.10.  Dukla Praha  Frýdek Místek 38:22 (22:10)
6. so 12.10.  Hranice  Talent Plzeň 29:33 (14:19)
7. st 16.10.  Karviná  Dukla Praha 29:28 (13:10)
7. so 19.10.  Talent Plzeň  Jičín 34:23 (17:14)
7. so 19.10.  Hranice  Lovosice 29:27 (12:14)
7. so 19.10.  Kopřivnice  Maloměřice 35:23 (18:12)
7. so 19.10.  Zubří  Brno 32:24 (16:8)
7. ne 20.10.  Frýdek Místek  Nové Veselí 24:25 (13:11)
8. so 2.11.  Jičín  Brno 21:20 (7:9)
8. so 2.11.  Maloměřice  Zubří 20:27 (11:15)
8. so 2.11.  Dukla Praha  Kopřivnice 40:28 (19:18)
8. so 2.11.  Nové Veselí  Karviná 29:22 (15:12)
8. ne 3.11.  Talent Plzeň  Lovosice 31:29 (15:15)
8. út 5.11.  Hranice  Frýdek Místek 29:24 (13:12)
9. so 9.11.  Lovosice  Jičín 30:27 (17:16)
9. so 9.11.  Zubří  Dukla Praha 29:23 (14:12)
9. so 9.11.  Brno  Maloměřice 30:22 (13:13)
9. ne 10.11.  Frýdek Místek  Talent Plzeň 21:25 (12:15)
9. ne 10.11.  Karviná  Hranice 29:24 (16:10)
9. út 12.11.  Kopřivnice  Nové Veselí 24:28 (15:12)
10. st 13.11.  Dukla Praha  Brno 33:27 (19:15)
11. st 13.11.  Karviná  Lovosice 0:10  
10. so 16.11.  Jičín  Maloměřice 33:21 (17:12)
10. so 16.11.  Hranice  Kopřivnice 25:28 (12:14)
10. so 16.11.  Lovosice  Frýdek Místek 36:25 (18:13)
10. st 20.11.  Nové Veselí  Zubří 26:26 (13:13)
10. st 20.11.  Talent Plzeň  Karviná 21:24 (12:8)
11. so 23.11.  Zubří  Hranice 31:24 (19>12)
11. so 23.11.  Brno  Nové Veselí 22:24 (12:15)
11. so 23.11.  Maloměřice  Dukla Praha 24:37 (10:20)
11. ne 24.11.  Frýdek Místek  Jičín 21:27 (14:12)
12. so 30.11.  Jičín  Dukla Praha 24:36 (13:18)
12. so 30.11.  Maloměřice  Nové Veselí 21:26 (12:11)
12. so 30.11.  Brno  Hranice 25:21 (10:11)
12. so 30.11.  Zubří  Talent Plzeň 25:17 (12:10)
12. so 30.11.  Kopřivnice  Lovosice 30:29 (15:17)
12. ne 1.12.  Karviná  Frýdek Místek 30:21 (14:9)
13. út 3.12.  Nové Veselí  Dukla Praha 23:29 (10:16)
11. st 4.12.  Kopřivnice  Talent Plzeň 35:42 (17:20)
13. so 7.12.  Karviná  Jičín 28:20 (13:10)
13. so 7.12.  Lovosice  Zubří 30:25 (15:14)
13. so 7.12.  Hranice  Maloměřice 27:18 (13:11)
13. ne 8.12.  Frýdek Místek  Kopřivnice 16:28 (8:15)
13. ne 8.12.  Talent Plzeň  Brno 34:31 (18:14)
14. so 14.12.  Jičín  Nové Veselí 26:25 (14:16)
14. so 14.12.  Dukla Praha  Hranice 33:24 (20:13)
14. so 14.12.  Maloměřice  Talent Plzeň 21:32 (9:17)
14. so 14.12.  Brno  Lovosice 23:20 (13:5)
14. so 14.12.  Kopřivnice  Karviná 30:34 (15:20)
14. út 17.12.  Zubří  Frýdek Místek 31:21 (15:12)
15. so 21.12.  Kopřivnice  Jičín 32:30 (17:15)
15. so 21.12.  Karviná  Zubří 27:20 (13:10)
15. so 21.12.  Lovosice  Maloměřice 38:23 (21:17)
15. so 21.12.  Hranice  Nové Veselí 31:23 (16:6)
15. ne 22.12.  Frýdek Místek  Brno 31:21 (18:7)
15. ne 22.12.  Talent Plzeň  Dukla Praha 31:27 (12:12)
16. so 1.2.  Jičín  Hranice 18:17 (11:8)
16. so 1.2.  Nové Veselí  Talent Plzeň 24:30 (10:14)
16. so 1.2.  Dukla Praha  Lovosice 26:26 (15:10)
16. so 1.2.  Maloměřice  Frýdek Místek 22:20 (15:13)
16. so 1.2.  Brno  Karviná 26:23 (14:9)
16. so 1.2.  Zubří  Kopřivnice 25:29 (13:14)
17. st 5.2.  Karviná  Maloměřice 38:19 (17:8)
17. st 5.2.  Frýdek Místek  Dukla Praha 26:35 (11:16)
17. so 8.2.  Zubří  Jičín 30:24 (11:15)
17. so 8.2.  Kopřivnice  Brno 32:27 (18:12)
17. so 8.2.  Lovosice  Nové Veselí 30:28  
17. ne 9.2.  Talent Plzeň  Hranice 34:25 (17:13)
18. st 12.2.  Dukla Praha  Karviná 27:25 (12:16)
18. so 15.2.  Jičín  Talent Plzeň 23:32 (11:18)
18. so 15.2.  Lovosice  Hranice 24:25 (16:13)
18. so 15.2.  Nové Veselí  Frýdek Místek 35:22 (18:11)
18. so 15.2.  Maloměřice  Kopřivnice 35:42 (15:22)
18. so 15.2.  Brno  Zubří 23:31 (12:15)
19. so 22.2.  Brno  Jičín 24:24 (12:10)
19. so 22.2.  Zubří  Maloměřice 37:16 (17:8)
19. so 22.2.  Kopřivnice  Dukla Praha 32:39 (19:21)
19. so 22.2.  Frýdek Místek  Hranice 25:28 (12:15)
19. so 22.2.  Lovosice  Talent Plzeň 28:33 (13:16)
19. ne 23.2.  Karviná  Nové Veselí 26:26 (15:15)
20. čt 27.2.  Nové Veselí  Kopřivnice 25:26 (16:13)
20. so 29.2.  Hranice  Karviná 29:24 (14:11)
20. so 29.2.  Dukla Praha  Zubří 24:18 (14:10)
20. ne 1.3.  Talent Plzeň  Frýdek Místek 34:25 (18:14)
20. ne 1.3.  Maloměřice  Brno 26:26 (14:9)
20. po 2.3.  Jičín  Lovosice 31:23 (16:9)
21. pá 6.3.  Frýdek Místek  Lovosice 27:24 (10:16)
21. so 7.3.  Maloměřice  Jičín 24:36 (10:19)
21. so 7.3.  Brno  Dukla Praha 19:40 (7:23)
21. so 7.3.  Zubří  Nové Veselí 26:20 (14:8)
21. so 7.3.  Kopřivnice  Hranice 33:29 (13:13)
21. út 10.3.  Karviná  Talent Plzeň 27:24 (12:12)
22. so 14.3.  Jičín  Frýdek Místek 18:00  
22. so 14.3.  Lovosice  Karviná 18:00  
22. so 14.3.  Talent Plzeň  Kopřivnice 18:00  
22. so 14.3.  Hranice  Zubří 18:00  
22. so 14.3.  Nové Veselí  Brno 18:00  
22. so 14.3.  Dukla Praha  Maloměřice 18:00  

AKTUÁLNĚ

Darovali jsme krev

14.05.2020

Daruj Krev🩸 Naši muži ve středu darovali krev v karvinské nemocnici. Této akce se již zúčastnili po několikáté! Díky Vám chlapi


Předprodej na Madeiru!

11.02.2020

Pokud si chcete pro jistotu koupit lístek na nedělní odvetu Challenge Cupu už v předstihu, můžete. A to ve čtvrtek a pátek od 9-12 a 13-15:30 hodin.


Sledujjte online naše utkání s Madeirou!

09.02.2020

Online přenos poběží na této adrese. Hrajeme v neděli 9.2.2020 v 19 hodin našeho času.


Příprava starších dorostenců

05.02.2020

Včera večer sehráli starší dorostenci kvalitní přípravné utkání s dorostenci ze Zabrze. Rozešli se smírně 28:28 (16:13)


S Maloměřicemi 5.2.2020 v 18:00 hodin

03.02.2020

Záaps se měl hrát v 19:00 ale platí náš klasický středeční čas - tedy 18:00 hodin!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Los pro EURO 2022 nám přisoudil týmy Ruska, Ukrajiny a Faerských ostrovů. Co si o skupině myslíte?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 21 36 649:532
2. Dukla Praha 21 33 660:529
3. Zubří 21 30 574:502
4. Karviná 21 28 555:497
5. Kopřivnice 21 27 645:605
6. Nové Veselí 21 22 549:532
7. Hranice 21 18 531:546
8. Jičín 21 18 520:560
9. Lovosice 21 17 577:553
10. Brno 21 14 516:575
11. Frýdek Místek 21 6 483:610
12. Maloměřice 21 3 454:672
KOMPLETNÍ TABULKA