Handball International League 2003/2004

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
1. so 6.9.  Košice  N.Zámky 27:26  
1. so 6.9.  Allrisk  Louny 26:26  
1. so 6.9.  Hlohovec  Dukla Praha 14:34  
1. ne 7.9.  Kostelec  Trnava 30:23  
1. ne 7.9.  Hranice  Sečovce 38:28  
2. so 13.9.  Trnava  Dukla Praha 25:30  
2. so 13.9.  Bratislava  Hlohovec 35:19  
2. so 13.9.  Louny  Frýdek Místek 25:42  
2. so 13.9.  Zubří  Allrisk 24:27  
2. so 13.9.  N.Zámky  Pov.Bys. 31:24  
2. so 13.9.  Sečovce  Košice 22:26  
2. so 13.9.  Prešov  Hranice 32:18  
2. ne 14.9.  Kostelec  Karviná 35:38  
1. st 17.9.  Karviná  Prešov 30:24  
3. so 20.9.  Košice  Prešov 24:24  
3. so 20.9.  Allrisk  N.Zámky 30:23  
3. so 20.9.  Frýdek Místek  Zubří 38:33  
3. so 20.9.  Hlohovec  Louny 29:29  
3. ne 21.9.  Karviná  Trnava 31:28  
3. ne 21.9.  Hranice  Kostelec 32:32  
3. ne 21.9.  Dukla Praha  Bratislava 35:25  
1. st 24.9.  Pov.Bys.  Zubří 28:24  
4. so 27.9.  Trnava  Bratislava 29:21  
4. so 27.9.  Louny  Dukla Praha 24:30  
4. so 27.9.  Zubří  Hlohovec 39:24  
4. so 27.9.  N.Zámky  Frýdek Místek 34:28  
4. so 27.9.  Sečovce  Allrisk 20:30  
4. so 27.9.  Prešov  Pov.Bys. 28:24  
4. ne 28.9.  Kostelec  Košice 28:30  
4. ne 28.9.  Karviná  Hranice 43:32  
5. st 1.10.  Hranice  Trnava 26:25  
5. st 1.10.  Košice  Karviná 32:36  
5. st 1.10.  Pov.Bys.  Kostelec 38:24  
5. st 1.10.  Allrisk  Prešov 32:33  
5. st 1.10.  Frýdek Místek  Sečovce 34:20  
5. st 1.10.  Hlohovec  N.Zámky 20:21  
5. st 1.10.  Dukla Praha  Zubří 28:23  
5. st 1.10.  Bratislava  Louny 36:26  
6. so 4.10.  Zubří  Bratislava 21:21  
6. so 4.10.  Trnava  Louny 40:21  
6. so 4.10.  N.Zámky  Dukla Praha 25:27  
6. so 4.10.  Sečovce  Hlohovec 28:24  
6. so 4.10.  Prešov  Frýdek Místek 33:26  
6. ne 5.10.  Karviná  Pov.Bys. 34:25  
6. ne 5.10.  Kostelec  Allrisk 24:27  
6. ne 5.10.  Hranice  Košice 30:29  
1. st 8.10.  Frýdek Místek  Bratislava 35:26  
7. st 8.10.  Allrisk  Karviná 27:28  
7. so 11.10.  Košice  Trnava 23:20  
7. so 11.10.  Pov.Bys.  Hranice 36:21  
7. so 11.10.  Frýdek Místek  Kostelec 30:26  
7. so 11.10.  Hlohovec  Prešov 14:26  
7. so 11.10.  Bratislava  N.Zámky 25:29  
7. so 11.10.  Louny  Zubří 29:32  
7. ne 12.10.  Dukla Praha  Sečovce 42:21  
8. st 15.10.  Karviná  Frýdek Místek 33:32  
8. so 18.10.  Trnava  Zubří 30:21  
8. so 18.10.  N.Zámky  Louny 40:36  
8. so 18.10.  Sečovce  Bratislava 32:26  
8. so 18.10.  Prešov  Dukla Praha 35:32  
8. so 18.10.  Košice  Pov.Bys. 24:29  
8. ne 19.10.  Kostelec  Hlohovec 35:26  
8. ne 19.10.  Hranice  Allrisk 25:30  
9. st 22.10.  Hlohovec  Karviná 17:29  
9. st 22.10.  Pov.Bys.  Trnava 32:20  
9. st 22.10.  Allrisk  Košice 32:26  
9. st 22.10.  Frýdek Místek  Hranice 34:27  
9. st 22.10.  Dukla Praha  Kostelec 36:26  
9. st 22.10.  Bratislava  Prešov 26:30  
9. st 22.10.  Louny  Sečovce 31:25  
9. st 22.10.  Zubří  N.Zámky 33:30  
10. so 25.10.  Trnava  N.Zámky 28:33  
10. so 25.10.  Sečovce  Zubří 22:22  
10. so 25.10.  Prešov  Louny 41:25  
10. so 25.10.  Košice  Frýdek Místek 31:29  
10. so 25.10.  Pov.Bys.  Allrisk 26:14  
10. ne 26.10.  Kostelec  Bratislava 31:27  
10. ne 26.10.  Karviná  Dukla Praha 25:23  
10. ne 26.10.  Hranice  Hlohovec 38:20  
11. ne 2.11.  Louny  Kostelec 29:26  
11. st 5.11.  Bratislava  Karviná 34:19  
11. st 5.11.  Frýdek Místek  Pov.Bys. 33:26  
11. so 8.11.  Allrisk  Trnava 31:20  
11. so 8.11.  Hlohovec  Košice 24:30  
11. so 8.11.  Zubří  Prešov 33:23  
11. so 8.11.  N.Zámky  Sečovce 35:22  
11. ne 9.11.  Hranice  Dukla Praha 24:34  
12. st 12.11.  Allrisk  Frýdek Místek 27:24  
12. st 12.11.  Hranice  Bratislava 39:28  
12. st 12.11.  Karviná  Louny 31:21  
12. st 12.11.  Kostelec  Zubří 31:25  
12. st 12.11.  Košice  Dukla Praha 28:23  
12. st 12.11.  Pov.Bys.  Hlohovec 38:10  
12. st 12.11.  Prešov  N.Zámky 32:33  
12. st 12.11.  Trnava  Sečovce 32:25  
13. so 15.11.  Frýdek Místek  Trnava 30:26  
13. so 15.11.  Hlohovec  Allrisk 23:27  
13. so 15.11.  Bratislava  Košice 23:24  
13. so 15.11.  Louny  Hranice 33:29  
13. so 15.11.  N.Zámky  Kostelec 30:25  
13. so 15.11.  Sečovce  Prešov 23:25  
14. st 19.11.  Karviná  N.Zámky 35:29  
14. st 19.11.  Pov.Bys.  Bratislava 31:26  
14. so 22.11.  Allrisk  Dukla Praha 21:22  
14. so 22.11.  Frýdek Místek  Hlohovec 44:10  
14. so 22.11.  Košice  Louny 35:27  
14. so 22.11.  Trnava  Prešov 26:30  
14. ne 23.11.  Hranice  Zubří 24:27  
14. ne 23.11.  Kostelec  Sečovce 35:24  
15. st 26.11.  Sečovce  Karviná 21:36  
15. so 29.11.  Hlohovec  Trnava 18:34  
15. so 29.11.  Dukla Praha  Frýdek Místek 21:27  
15. so 29.11.  Bratislava  Allrisk 15:25  
15. so 29.11.  Zubří  Košice 28:31  
15. so 29.11.  N.Zámky  Hranice 31:22  
15. so 29.11.  Prešov  Kostelec 39:26  
16. st 3.12.  Trnava  Kostelec 33:24  
16. st 3.12.  Prešov  Karviná 33:24  
16. st 3.12.  Sečovce  Hranice 34:32  
16. st 3.12.  N.Zámky  Košice 31:35  
16. st 3.12.  Zubří  Pov.Bys. 29:29  
16. st 3.12.  Louny  Allrisk 22:28  
16. st 3.12.  Bratislava  Frýdek Místek 29:32  
16. st 3.12.  Dukla Praha  Hlohovec 28:20  
17. so 6.12.  Hlohovec  Bratislava 19:17  
17. so 6.12.  Frýdek Místek  Louny 33:15  
17. so 6.12.  Pov.Bys.  N.Zámky 31:16  
17. so 6.12.  Košice  Sečovce 34:27  
17. ne 7.12.  Karviná  Kostelec 34:23  
17. ne 7.12.  Dukla Praha  Trnava 26:27  
17. ne 7.12.  Allrisk  Zubří 25:22  
17. ne 7.12.  Hranice  Prešov 20:27  
13. st 10.12.  Zubří  Karviná 27:31  
15. st 10.12.  Louny  Pov.Bys. 27:31  
18. st 10.12.  N.Zámky  Allrisk 26:23  
18. so 13.12.  Prešov  Košice 35:31  
18. so 13.12.  Sečovce  Pov.Bys. 25:34  
18. so 13.12.  Zubří  Frýdek Místek 23:34  
18. so 13.12.  Louny  Hlohovec 32:27  
18. so 13.12.  Bratislava  Dukla Praha 21:25  
18. ne 14.12.  Kostelec  Hranice 30:24  
3. st 17.12.  Pov.Bys.  Sečovce 35:19  
19. so 7.2.  Bratislava  Trnava 20:27  
19. so 7.2.  Hlohovec  Zubří 27:25  
19. so 7.2.  Frýdek Místek  N.Zámky 36:31  
19. so 7.2.  Allrisk  Sečovce 34:23  
19. so 7.2.  Pov.Bys.  Prešov 25:22  
19. so 7.2.  Košice  Kostelec 39:32  
19. ne 8.2.  Dukla Praha  Louny 28:24  
19. ne 8.2.  Hranice  Karviná 26:29  
13. st 11.2.  Dukla Praha  Pov.Bys. 27:20  
18. st 11.2.  Trnava  Karviná 41:30  
20. so 14.2.  Trnava  Hranice 33:23  
20. so 14.2.  Prešov  Allrisk 32:23  
20. so 14.2.  Sečovce  Frýdek Místek 23:35  
20. so 14.2.  N.Zámky  Hlohovec 44:28  
20. so 14.2.  Zubří  Dukla Praha 24:23  
20. so 14.2.  Louny  Bratislava 33:24  
20. ne 15.2.  Karviná  Košice 28:29  
20. ne 15.2.  Kostelec  Pov.Bys. 27:24  
21. st 18.2.  Louny  Trnava 27:28  
21. st 18.2.  Bratislava  Zubří 28:28  
21. st 18.2.  Dukla Praha  N.Zámky 33:28  
21. st 18.2.  Hlohovec  Sečovce 28:22  
21. st 18.2.  Frýdek Místek  Prešov 28:26  
21. st 18.2.  Allrisk  Kostelec 27:26  
21. st 18.2.  Pov.Bys.  Karviná 32:16  
21. st 18.2.  Košice  Hranice 31:27  
22. so 21.2.  Trnava  Košice 35:28  
22. so 21.2.  Prešov  Hlohovec 38:20  
22. so 21.2.  Sečovce  Dukla Praha 18:30  
22. so 21.2.  N.Zámky  Bratislava 37:28  
22. so 21.2.  Zubří  Louny 32:24  
22. ne 22.2.  Hranice  Pov.Bys. 27:25  
22. ne 22.2.  Karviná  Allrisk 28:15  
22. ne 22.2.  Kostelec  Frýdek Místek 28:30  
23. so 28.2.  Zubří  Trnava 30:29  
23. so 28.2.  Louny  N.Zámky 30:35  
23. so 28.2.  Bratislava  Sečovce 34:23  
23. so 28.2.  Dukla Praha  Prešov 26:26  
23. so 28.2.  Hlohovec  Kostelec 24:29  
23. so 28.2.  Allrisk  Hranice 37:23  
23. so 28.2.  Pov.Bys.  Košice 34:24  
23. ne 29.2.  Frýdek Místek  Karviná 32:26  
24. st 3.3.  Trnava  Pov.Bys. 16:24  
24. st 3.3.  Košice  Allrisk 34:28  
24. st 3.3.  Hranice  Frýdek Místek 26:36  
24. st 3.3.  Karviná  Hlohovec 26:18  
24. st 3.3.  Kostelec  Dukla Praha 29:29  
24. st 3.3.  Prešov  Bratislava 39:24  
24. st 3.3.  Sečovce  Louny 33:24  
24. st 3.3.  N.Zámky  Zubří 29:24  
25. so 6.3.  N.Zámky  Trnava 38:30  
25. so 6.3.  Zubří  Sečovce 27:24  
25. so 6.3.  Louny  Prešov 28:33  
25. so 6.3.  Bratislava  Kostelec 39:34  
25. so 6.3.  Allrisk  Pov.Bys. 30:22  
25. ne 7.3.  Dukla Praha  Karviná 25:23  
25. ne 7.3.  Hlohovec  Hranice 31:27  
25. ne 7.3.  Frýdek Místek  Košice 36:19  
26. so 13.3.  Trnava  Allrisk 24:29  
26. so 13.3.  Pov.Bys.  Frýdek Místek 28:20  
26. so 13.3.  Košice  Hlohovec 40:25  
26. so 13.3.  Prešov  Zubří 33:29  
26. so 13.3.  Sečovce  N.Zámky 29:32  
26. ne 14.3.  Dukla Praha  Hranice 26:24  
26. ne 14.3.  Karviná  Bratislava 24:22  
26. ne 14.3.  Kostelec  Louny 33:17  
27. so 20.3.  Sečovce  Trnava 17:29  
27. so 20.3.  N.Zámky  Prešov 31:31  
27. so 20.3.  Zubří  Kostelec 31:35  
27. so 20.3.  Louny  Karviná 25:34  
27. so 20.3.  Bratislava  Hranice 23:22  
27. so 20.3.  Hlohovec  Pov.Bys. 28:26  
27. ne 21.3.  Dukla Praha  Košice 28:25  
27. ne 21.3.  Frýdek Místek  Allrisk 36:24  
28. so 27.3.  Trnava  Frýdek Místek 31:30  
28. so 27.3.  Allrisk  Hlohovec 35:22  
28. so 27.3.  Pov.Bys.  Dukla Praha 27:25  
28. so 27.3.  Košice  Bratislava 30:25  
28. so 27.3.  Prešov  Sečovce 38:17  
28. ne 28.3.  Hranice  Louny 33:33  
28. ne 28.3.  Karviná  Zubří 41:21  
28. ne 28.3.  Kostelec  N.Zámky 28:26  
29. st 31.3.  Prešov  Trnava 33:20  
29. st 31.3.  Sečovce  Kostelec 35:31  
29. st 31.3.  N.Zámky  Karviná 26:28  
29. st 31.3.  Zubří  Hranice 30:29  
29. st 31.3.  Louny  Košice 35:31  
29. st 31.3.  Bratislava  Pov.Bys. 30:32  
29. st 31.3.  Dukla Praha  Allrisk 19:19  
29. st 31.3.  Hlohovec  Frýdek Místek 22:35  
30. so 3.4.  Frýdek Místek  Dukla Praha 26:22  
30. so 3.4.  Allrisk  Bratislava 20:18  
30. so 3.4.  Pov.Bys.  Louny 32:27  
30. so 3.4.  Košice  Zubří 33:26  
30. so 3.4.  Hranice  N.Zámky 30:28  
30. so 3.4.  Karviná  Sečovce 36:19  
30. so 3.4.  Kostelec  Prešov 25:38  
30. so 3.4.  Trnava  Hlohovec 34:17  
31. st 14.4.  Karviná  Dukla Praha 26:22  
32. st 14.4.  Dukla Praha  Karviná 26:21  
31. ne 18.4.  Frýdek Místek  Allrisk 25:22  
32. st 21.4.  Allrisk  Frýdek Místek 22:20  
33. st 21.4.  Karviná  Dukla Praha 31:27  
34. so 24.4.  Dukla Praha  Karviná 30:31  
33. so 24.4.  Frýdek Místek  Allrisk 30:18  
34. po 26.4.  Allrisk  Frýdek Místek 26:22  
35. st 28.4.  Frýdek Místek  Allrisk 20:21  
36. ne 2.5.  Karviná  Allrisk 24:20  
36. ne 2.5.  Frýdek Místek  Dukla Praha 35:34  
37. st 5.5.  Allrisk  Karviná 19:21  
37. st 5.5.  Dukla Praha  Frýdek Místek 22:26  
38. so 8.5.  Karviná  Allrisk 28:31  
39. po 10.5.  Allrisk  Karviná 21:20  
40. st 12.5.  Karviná  Allrisk 21:16  

AKTUÁLNĚ

První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


Známe svého soupeře v Challenge Cupu!

16.07.2019

Los nám přisoudil izraelský Holon Yuvalim HC.


Předprodej ukončen!

22.05.2019

Předprodej vstupenek na dstředeční utkání byl ukončen! Včera v 18.00 hod. bylo prodáno 70% vstupenek z celkové kapacity haly! Dle pravidel musí být zbylých 30% k dispozici v den zápasu v pokladně haly. Ta bude dnes otevřená od 15.00 hod. Děkujeme ...JSME BANÍK!


Pojeďte v neděli do Plzně!

15.05.2019

V neděli v 5:07 jede Fan Club spojem SC 516 do Plzně na finálové utkání! Ten kdo se chce přidat a podpořit kluky v Plzni si musí jízdenku + místenku zajistit sám. Zpátky se pojede vlakem R771 v 16:20 a příjezd do Bohumína je v 22:03 hod. ...JSME BANÍK!


Pojeďte nás podpořit do Frýdku Místku

25.03.2019

V sobotu 30.3.2019 hrajeme třetí utkání čtvrtfinále ve FM. Pojeďte námi! Vedení klubu společně s fanklubem vypravují autobus. Odjezd je v 15:30. Cena autobusu je symbolických 50 korun plus vstupenka ve FM. Míst už není moc volných a tak se přijďte, nejpozději do čtvrtku, přihlásit na vrátnici haly.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Koupíte si na novou sezónu permanentku?

 
 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
KOMPLETNÍ TABULKA