Extraliga mužů 2018/19

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
1. so 8.9.  Jičín  Karviná 27:26 (11:10)
Sedmimetrové hody: 4/3 - 0/0
Vyloučení: 4 - 4
Rozhodčí: Hájek, Macho
Sled branek: 3:3, 7:3, 9:10, 14:11, 15:15, 17:18, 20:21, 23:22, 26:25, 27:26
Diváků: 600
2. st 12.9.  Karviná  Hranice 26:24 (14:11)
Sedmimetrové hody: 4/3 - 2/2
Vyloučení: 8 - 6
Rozhodčí: Opava, Válek
Sled branek: 2:3, 4:7, 7:7, 12:10, 17:12, 20:17, 23:22, 25:22, 26:24
Diváků: 783
3. so 22.9.  Litovel  Karviná 20:32 (10:16)
Sedmimetrové hody: 8/8 - 2/1
Vyloučení: 4 - 7, (ČK Nantl pro 3x2 min.)
Rozhodčí:Frieser, Kavulič
Sled branek: 1:2, 2:6, 6:10, 7:13, 10:15, 13:22, 17:24, 18:25, 18:31, 20:32
Diváků:
4. ne 30.9.  Karviná  Nové Veselí 27:23 (12:10)
Sedmimetrové hody: 5/5 - 6/4
Vyloučení: 5 - 6, ČK Stojanovič (HCB)
Rozhodčí: Králíček, Letev
Sled branek: 1:2, 3:6, 7:7, 10:9, 12:10, 14:14, 17:14, 23:18, 25:22, 27:23
Diváků: 807
5. so 6.10.  Kopřivnice  Karviná 32:32 (16:16)
Sedmimetrové hody: 7/4 - 6/5,
Vyloučení: 3 - 6, ČK Hardt, Fulnek (KOP) - Piątek (HCB)
Rozhodčí: Fukala, Mohyla
Sled branek: 1:2, 6:4, 7:7, 10:8, 12:13, 17:18, 20:20, 23:21, 25:25, 30:27, 32:30, 32:32
Diváků: 560
6. st 17.10.  Karviná  Talent Plzeň 24:22 (11:11)
Sedmimetrové hody: 5/3 - 6/4
Vyloučení: 7 - 6, ČK: 41. Solák, 56. Zbránek (oba HCB)
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Sled branek:4:0, 7:2, 9:3, 10:5, 11:9, 11:14, 14:16, 16:17, 18:17, 19:19, 22:19, 23:22.
Diváků: 896
7. st 31.10.  Frýdek Místek  Karviná 10:0  
Sedmimetrové hody: 1/0 - 1/1
Vyloučení: 5 - 3
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Sled branek: 3/3, 7:9, 12:10, 15:17, 18:21, 23:24, 24:28, 28:30, 32:35, 34:38, 35:41.
Diváků: 415
8. ne 4.11.  Karviná  Zubří 30:23 (17:11)
Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/0
Vyloučení: 5 - 5
Rozhodčí: Bečička, Horák
Sled branek:1:3, 6:5, 10:7, 16:10, 20:11, 22:16, 25:17, 27:20, 29:23, 30:23
Diváků: 948
9. so 10.11.  Brno  Karviná 22:31 (9:16)
Sedmimetrové hody: 3/2 - 0/0
Vyloučení: 3 - 4
Rozhodčí: Kozler, Zych
Sled branek: 3:2, 5:5, 5:13, 10:17, 14:22, 16:26, 20:30, 22:31
Diváků: 461
11. st 21.11.  Karviná  Lovosice 33:32 (14:13)
Sedmimetrové hody: 5/5 - 5/2
Vyloučení: 3 - 6
Rozhodčí: Hájek, Macho
Sled branek: 0:1, 1:4, 5:5, 6:9, 13:11, 15:13, 18:19, 23:20, 25:24, 30:26, 32:30, 33:32
Diváků: 712
12. ne 2.12.  Karviná  Jičín 30:18 (16:10)
Sedmimetrové hody: 5/4 - 1/0
Vyloučení: 5 - 3
Rozhodčí: Frieser, Kavulič
Sled branek:2:0, 4:4, 5:6, 10:6, 12:8, 19:10, 22:11, 28:13, 30:18
Diváků: 872
13. so 8.12.  Hranice  Karviná 16:29 (10:13)
Sedmimetrové hody: 0 - 1/1
Vyloučení: 9 - 1
Rozhodčí: Fukala, Mohyla
Sled branek:0:3, 3:3, 4:6, 7:9, 9:12, 11:16, 13:19, 14:21, 16:25
Diváků: 180
14. ne 16.12.  Karviná  Litovel 36:25 (19:11)
Sedmimetrové hody: 4/3 - 4/3
Vyloučení: 5 - 3, ČK: Užek
Rozhodčí: Špunar, Šlezingr
Sled branek: 3:0, 11:2, 15:5, 16:9, 22:12, 25:13, 29:14, 30:16, 34:20, 36:22, 36:25
Diváků: 823
15. ne 27.1.  Nové Veselí  Karviná 24:25 (9:10)
Sedmimetrové hody: 6/3 - 1/1
Vyloučení:5 - 5, ČK: Zbránek (3x2´)
Rozhodčí: Marek Bečička, Jiří Horák
Sled branek: 1:3, 2:6, 5:7, 6:10, 9:10, 11:11, 12:16, 15:20, 18:23, 21:25, 24:25.
Diváků: 300
16. ne 3.2.  Karviná  Kopřivnice 31:33 (18:13)
Sedmimetrové hody: 3/3 - 3/3
Vyloučení: 6 - 7, ČK: Solák
Rozhodčí: Bubeníček, Petruška
Sled branek: 1:3, 4:4, 7:4, 11:8, 15:10, 18:15, 23:19, 25:23, 27:27, 30:28, 30:32, 31:33
Diváků: 746
17. út 12.2.  Talent Plzeň  Karviná 31:29 (16:14)
Sedmimetrové hody: 3/2 - 4/4
Vyloučení: 8 - 6, ČK: Stehlík, Šindelář, oba Plzeň.
Rozhodčí: Haramul, Nezbeda
Sled branek: 2:2, 6:4, 8:9, 12:10, 14:11, 16:15, 18:19, 22:23, 27:27, 29:29, 31:29
Diváků: 440
18. ne 17.2.  Karviná  Frýdek Místek 41:31 (19:17)
Sedmimetrové hody: 2/1 - 3/2
Vyloučení: 6 – 6, přímá ČK: Brůna
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Sled branek:
Diváků:
10. st 20.2.  Dukla Praha  Karviná 27:28 (14:13)
Sedmimetrové hody: 2/2 - 2/1
Vyloučení: 6:6
Rozhodčí: Opava, Válek
Sled branek: 4:2, 6:3, 9:4, 11:8, 13:8, 13:12, 17:14, 22:18, 24:25, 27:28
Diváků: 150
19. so 23.2.  Zubří  Karviná 18:00  
20. ne 3.3.  Karviná  Brno 10:30  
21. so 9.3.  Karviná  Dukla Praha 18:00  
22. so 16.3.  Lovosice  Karviná 18:00  

AKTUÁLNĚ

V neděli 17.2. další kolo Žákovské ligy

11.02.2019

Tentokrát budou naši starší žáci hrát v Kuřimi spolu s týmy Sokola Nové Veselí, SK Kuřim, Sokola Úvaly a Sokola Vršovice. Držte nám palce.


Utkání v Plzni bude v TV!

01.02.2019

Náš duel s Talentem Plzeň dne 12.2.2019 v rámci 17. kola Strabag Rail Extraligy bude v ČT sport.


Známe termín utkání na Dukle

26.01.2019

Odložené utkání 10.kola Strabag Rail extraligy se sehraje ve středu 20.2.2019.


Vítězství v Gdaňsku 30:29

10.01.2019

V dalším přípravném utkání jsme těsně porazili domácí Gdaňsk. Nedoma 5, Piatek 4, Nantl 1, Zbránek 6, Brůna 5, Monczka 5, Chudoba 2, Chosik 1, Užek 1, Plaček, Růža.


Finále ČP začínáme v Praze

03.01.2019

Dnes bylo vylosováno pořadí finálového dvojzápasu. Začínáme 12.1. 2019 v Kutné Hoře, kde má Dukla přechodný azyl a odveta je o týden později u nás.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu nás čeká odložené utkání s Duklou Praha. Uspějeme na její palubovce?

 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Karviná 18 27 510:440
2. Talent Plzeň 18 27 522:466
3. Nové Veselí 18 24 442:429
4. Kopřivnice 17 21 500:462
5. Jičín 17 21 445:422
6. Dukla Praha 18 19 480:440
7. Frýdek Místek 18 18 496:475
8. Zubří 18 17 461:470
9. Lovosice 18 16 511:512
10. Hranice 18 13 441:478
11. Brno 18 9 446:505
12. Litovel 18 2 405:560
KOMPLETNÍ TABULKA