První liga ml.dorostu 2018/19

Vybrat sezónu
Junioři: soupiska | výsledky (podrobné)
Starší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší dorost: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Starší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci A: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci B: soupiska | výsledky (podrobné) | podrobnosti
Mladší žáci C: soupiska | výsledky (podrobné)
Minižáci: soupiska | výsledky (podrobné)
kolodatumdomácíhosté  
7. ne 16.9.  Jičín  Karviná 20:33 (11:18)
Branky ze 7 hodů: 1 - 3, vyloučení: 2 - 4, Diváci: 68, Rozhodčí: Kamil Navrátil, Adam Pospíšil
1. ne 23.9.  Talent Plzeň  Karviná 23:35 (13:18)
Branky ze 7 hodů: 1 - 0, vyloučení: 1 - 3, Diváci: 40, Rozhodčí: Milan Hájek, Tomáš Měšťánek
2. ne 30.9.  Karviná  Nové Veselí 23:31 (11:18)
Branky ze 7 hodů: 1 - 2, vyloučení: 6 - 2, Diváci: 107, Rozhodčí: Přemysl Fukala, Radek Mohyla
4. ne 14.10.  Karviná  Žďár n. S. 41:25 (21:8)
Branky ze 7 hodů: 1 - 3, Vyloučení: 3 - 0, ČK: Ciboran (HCB), Diváci: 101, Rozhodčí: Radek Martiník, Tomáš Petruška
5. ne 21.10.  Lovosice  Karviná 23:41 (14:20)
Branky ze 7 hodů: 0 - 0, vyloučení: 2 - 1, Rozhodčí: Petr Pešek, Stanislav Štrebl
3. út 30.10.  Dukla Praha  Karviná 10:0  
kontumace
6. ne 4.11.  Karviná  Zubří 20:33 (10:19)
Branky ze 7 hodů: 0 - 5, vyloučení: 7 - 5, ČK: Bajer (ZUB), Diváci: 79, Rozhodčí: Marcel Horsák, Pavel Švidernoch
8. ne 18.11.  Karviná  Frýdek Místek 21:19 (10:12)
Branky ze 7 hodů: 2 - 3, Vyloučení: 5 - 3, ČK: Široký (KAR.), Diváci: 82, Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
9. so 24.11.  Liberec  Karviná 0:10  
10. ne 2.12.  Karviná  V.Bystřice 33:27 (14:16)
Branky ze 7 hodů: 3 - 1, vyloučení: 1 - 3, Diváci: 116, Rozhodčí: Petr Jaroň, Jiří Korčák
11. so 8.12.  Náchod  Karviná 32:35 (18:20)
Branky ze 7 hodů: 4 - 2, Vyloučení: 5 - 8, Diváci: 30, Rozhodčí: Karolína Pavelová, Mojmír Valášek
12. ne 24.2.  Karviná  Talent Plzeň 33:20 (21:11)
Sedmimetrové hody: 1/1 - 3/0
Vyloučení: 6 - 2
Rozhodčí: Fiala, Směšná
Sled branek: 4:4, 15:5, 21:14, 27:17, 31:19, 33:20
Diváků: 116
13. so 2.3.  Nové Veselí  Karviná 32:22 (13:11)
Branky ze 7 hodů: 1 - 2, vyloučení: 5 - 2, Diváci: 124, Rozhodčí: Mojmír Valášek, Jaroslav Vychodil
14. ne 10.3.  Karviná  Dukla Praha 22:23 (15:15)
Branky ze 7 hodů: 3 - 1, vyloučení: 4 - 4, Diváci: 68, Rozhodčí: Radek Martiník, Pavel Švidernoch
15. so 16.3.  Žďár n. S.  Karviná 28:36 (17:18)
Branky ze 7 hodů: 1 - 1, Vyloučení: 3 - 3, Diváci: 123, Rozhodčí: David Šlezingr, Jiří Špunar
16. ne 24.3.  Karviná  Lovosice 31:26 (18:10)
Branky ze 7 hodů: 1 - 0, Vyloučení: 2 - 1, Diváci: 89, Rozhodčí: Petr Jaroň, Zbyněk Horalík
17. ne 31.3.  Zubří  Karviná 38:28 (19:14)
Branky ze 7 hodů: 5 - 1, vyloučení: 2 - 1, Diváci: 112, Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula
18. ne 7.4.  Karviná  Jičín 35:24 (18:10)
Branky ze 7 hodů: 2 - 3, vyloučení: 4 - 3, Diváci: 87, Rozhodčí: Petr Jaroň, Robert Vala
19. ne 28.4.  Frýdek Místek  Karviná 26:21 (17:12)
20. ne 5.5.  Karviná  Liberec 27:22 (13:9)
Branky ze 7 hodů: 3 - 0, vyloučení: 1 - 2, Diváci: 82, Rozhodčí: Tomáš Fiala, Karolína Pavelová
21. so 11.5.  V.Bystřice  Karviná 30:27 (15:16)
Branky ze 7 hodů: 1 - 0, vyloučení: 2 - 5, Diváci: 80, Rozhodčí: Petr Halada, Jan Kosmák
22. ne 19.5.  Karviná  Náchod 36:23 (16:10)
Branky ze 7 hodů: 1 - 0, Vyloučení: 3 - 0, Diváci: 56 Rozhodčí: Zbyněk Horalík, Marcel Kosa

AKTUÁLNĚ

Utkáni v Jičíne bude v TV

11.09.2019

Utkání druhého kola Strabag Rail extraligy mezi Jičínem a HCB bude ve středu 18.9.2019 18:00 hodin přímým přenosem přenášet ČT sport!


Žáci i dorostenci úspěšní v přípravě

26.08.2019

Naši starší žáci odvezli z turnaje ve Zlíně zlaté medaile a jejich nladší kolegové obsadili druhé místo. Starší dorostenci pak na turnaji v Celje v konkurenci týmů HC Fivers Viden, RK Branik Maribor, RK Zagreb a dvou reprezentačních výběrů Kuvajtu I a II skončili na 3.místě. Gratulujeme všem!


Muži a dorostenci na cestě do Slovinka

21.08.2019

Dnes 21.8.2019 jsme vycestovali na velmi kvalitně obsazený turnaj do Slovinska. Tam se utkáme s týmy Celje Pivovarna Laško, Fivers Vídeň, Dynamo Pančevo a RK Zagreb


Starší žáci vyhrái turnaj v Novém Veselí!!!

21.08.2019

O víkendu vyhráli starší žáci kvalitně obsazený turnaj v Novém Veseli poté, co ve finále porazili ŠKP Bratislavu 16:9!


První z dvojutkání s Drážďany pro nás

02.08.2019

V dnešní přípravě jsme porazili Drážďany 31:28. Odveta nás čeká v neděli.


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Měli byste zájem o Házenkářský ples? Přišli byste na něj?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Dukla Praha 2 4 59:44
2. Hranice 2 4 53:40
3. Talent Plzeň 2 4 66:53
4. Kopřivnice 2 2 70:54
5. Nové Veselí 2 2 58:49
6. Karviná 1 2 30:24
7. Lovosice 2 2 63:61
8. Zubří 2 2 55:62
9. Brno 2 0 47:58
10. Jičín 1 0 16:29
11. Maloměřice 2 0 38:55
12. Frýdek Místek 2 0 41:67
KOMPLETNÍ TABULKA