Extraliga mužů 2019/20

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
Challenge Cup:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
1. ne 8.9.  Frýdek Místek  Karviná 24:30 (14:15)
Sedmimetrové hody: 2/1 - 1/1
Vyloučení: 6 - 8
Rozhodčí: Bubeníček, Petruška
Sled branek: 0:3, 1:5, 3:7, 5:9, 7:11, 12:12, 13:15, 16:15, 17:19, 19:23, 20:27, 24:28
Diváků: 458
2. st 18.9.  Jičín  Karviná 23:23 (10:12)
Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/2
Vyloučení: 7 - 4
Rozhodčí: Kozler, Zych
Sled branek: 3:3, 6:4, 9:7, 9:11, 13:12, 17:14, 20:19, 22:22, 23:23.
Diváků: 437
3. ne 22.9.  Karviná  Kopřivnice 32:29 (15:13)
Sedmimetrové hody: 4/4 - 5/4
Vyloučení: 6 - 4
Rozhodčí: Fukala, Mohyla
Sled branek: 3:2, 7:5, 9:8, 12:10, 16:15, 20:16, 21:18, 25:21, 30:24
Diváků: 812
4. so 28.9.  Zubří  Karviná 24:21 (11:11)
Sedmimetrové hody: 3/3 - 5/2
Vyloučení: 10 - 8
Rozhodčí: Kozler, Zych
Sled branek: 2:2, 5:5, 9:7, 10:11, 15:11, 16:15, 19:19, 22:19, 24:21
Diváků:924
5. st 9.10.  Karviná  Brno 30:24 (14:7)
Sedmimetrové hody: 3/1 - 7/4
Vyloučení: 4 - 6
Rozhodčí: Hájek, Nezbeda
Sled branek: 2:0, 6:3, 8:4, 12:6, 21:8, 24:14, 27:16, 30:19, 30:24.
Diváků: 480
6. so 12.10.  Maloměřice  Karviná 19:33 (5:17)
Sedmimetrové hody: 2/0 - 4/3
Vyloučení: 1 - 3, ČK Kříž (Mal.)
Rozhodčí: Filip Barták, Karel Hladký
Sled branek: 0:2, 1:6, 2:12, 5:18, 10:21, 13:29, 16:31, 17:33.
Diváků:
7. st 16.10.  Karviná  Dukla Praha 29:28 (13:10)
Sedmimetrové hody: 3/3 - 3/1
Vyloučení: 8 - 4, přímá ČK - Zbránek, ČK za 3x2´- Solák
Rozhodčí: Frieser, Haramul
Sled branek: 4:2, 7:8, 11:8, 15:11, 18:14, 21:15, 22:20, 24:21, 26:24, 28:25, 28:28.
Diváků: 1024
8. so 2.11.  Nové Veselí  Karviná 29:22 (15:12)
Sedmimetrové hody:
Vyloučení:
Rozhodčí:
Sled branek:
Diváků:
9. ne 10.11.  Karviná  Hranice 29:24 (16:10)
Sedmimetrové hody: 7/6 - 3/3
Vyloučení: 4 - 2
Rozhodčí: Barták, Hladký
Sled branek: 3:0, 7:2, 11:4, 12:7, 14:10, 18:12, 21:18, 25:20, 28:22, 29:24
Diváků: 820
10. st 20.11.  Talent Plzeň  Karviná 21:24 (12:8)
Sedmimetrové hody: 3/2 - 1/1
Vyloučení: 2 - 7
Rozhodčí: Fukala, Mohyla
Sled branek: 3:2, 4:4, 8:4, 10:8, 13:8, 15:12, 18:13, 18:19 21:22, 21:24.
Diváků: 890
12. ne 1.12.  Karviná  Frýdek Místek 30:21 (14:9)
Sedmimetrové hody: 2/2 - 3/1
Vyloučení: 4 - 1
Rozhodčí: Friedel, Kučerka
Sled branek: 0:3, 11:4, 12:9, 19:10, 22:14, 26:15, 27:20, 30:21
Diváků: 855
13. so 7.12.  Karviná  Jičín 28:20 (13:10)
Sedmimetrové hody: 5/5 - 0
Vyloučení: 0 - 4
Rozhodčí: Kavulič, Pavlát
Sled branek: 3:0, 6:1, 6:4, 10:7, 12:8, 15:10, 16:14, 22:15, 25:16, 27:18, 28:20
Diváků: 780
14. so 14.12.  Kopřivnice  Karviná 30:34 (15:20)
Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/3
Vyloučení: 3 - 7
Rozhodčí: Bubeníček, Petruška
Sled branek: 2:2, 3:4, 7:7, 7:11, 10:15, 12:18, 15:22, 19:27, 22:30, 28:32, 30:34.
. Diváku: 593.
15. so 21.12.  Karviná  Zubří 27:20 (13:10)
Sedmimetrové hody: 2/2 - 3/1
Vyloučení: 4 - 3
Rozhodčí: Fukala, Mohyla
Sled branek: 0:1, 6:1, 7:2, 8:4, 10:7, 12:9, 15:13, 18:14, 20:15, 22:18, 25:20.
Diváků: 1793
16. so 1.2.  Brno  Karviná 18:00  
17. st 5.2.  Karviná  Maloměřice 19:00  
18. st 12.2.  Dukla Praha  Karviná 18:00  
19. ne 23.2.  Karviná  Nové Veselí 10:30  
20. so 29.2.  Hranice  Karviná 10:00  
21. so 7.3.  Karviná  Talent Plzeň 18:00  
22. so 14.3.  Lovosice  Karviná 18:00  

AKTUÁLNĚ

Změna času sobotního utkání

před 3 dny

Odvetu s Fivers Vídeň budeme hrát v jiném čase! Po dohodě klubů bude zápas začínat až 13:30 místo původního času 11:00.


Výsledky mládežnických turnajů

19.01.2020

Během víkendu se u nás konaly dva turnaje. Sobota patřila mladším žákům. Ti po porážkách 17:23 s Třincem a 17:20 s Kopřivnicí porazili nakonec Klimkovice 18:17 a obsadili na turnaji třetí místo.

V neděli hráli svůj turnaj mladší dorostenci. Ti porazili Kopřivnici 31:21 a poté prohráli s Hranicemi 27:35. Skončili tedy na druhém místě.


Odvolání

15.01.2020

Klub HCB Karviná se odvolal k exekutivě ČSH, která je podle usnesení konference ČSH odvolacím orgánem, proti rozhodnutí SK ČSH o kontumaci našeho neodehraného utkání proti Lovosicím.


Přípravná utkání

05.01.2020

V lednu, ještě před semifinále ČP s Duklou Praha, budeme hrát tři přípravné duely. 15.1. v 18:30 HCB - Opole, 24.1. v 19:30 HCB - Fivers Vídeň a konečně 25.1. v 11:30 opět HCB - Fivers Vídeň.


Výledky žákovské ligy

08.12.2019

Ostrava - HCB Karviná 22:16 (12:8)
Kopřivnice - Kuřim 23:17 (9:9)
Brno - Ostrava 13:21 (6:15)
HCB Karviná - Kopřivnice 9:17 (6:8)
Kuřim - Brno 18:18 (6:9)


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

Ve středu 29.1. budeme hrát s Duklou semifinále ČP. Postoupíme do finále?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 15 26 462:380
2. Karviná 14 23 392:336
3. Dukla Praha 15 22 469:383
4. Zubří 15 22 407:366
5. Nové Veselí 15 19 391:372
6. Kopřivnice 15 17 451:425
7. Lovosice 14 12 412:383
8. Hranice 15 12 378:388
9. Jičín 15 11 364:410
10. Brno 15 10 371:399
11. Frýdek Místek 15 4 338:432
12. Maloměřice 15 0 312:473
KOMPLETNÍ TABULKA