Handball International League 2003/2004

Pohár vítězů pohárů:
Pohár EHF:
Challenge Cup:
HIL:
Liga mistrů:
Český pohár:
Příprava:
Extraliga:
kolodatumdomácíhosté  
2. ne 14.9.  Kostelec  Karviná 35:38  
Rozhodčí: Pešek, Padevět, Delegát: Ondráš
Vyloučení: 2-5, 7m hody: 6/5-1/0, Diváků: 400
1. st 17.9.  Karviná  Prešov 30:24  
Rozhodčí: Horáček, Novotný, Delegát: Ondráš
Vyloučení: 8-6, 7m hody: 4/2-3/2, Diváků: 800
3. ne 21.9.  Karviná  Trnava 31:28  
Rozhodčí: Měšťánek, Kohout, Delegát: Maráček
Vyloučení: 5-6, 7m hody: 0/0-2/1, Diváků: 800
4. ne 28.9.  Karviná  Hranice 43:32  
Rozhodčí: Smékal,Dušek , Delegát: Jakub
Vyloučení: 8-4, 7m hody: 2/1-4/3, Diváků: 700
5. st 1.10.  Košice  Karviná 32:36  
Rozhodčí: Podlucký, Rudinský, Delegát: Klár
Vyloučení: 3-6, 7m hody: 9/7-3/2, Diváků: 300
6. ne 5.10.  Karviná  Pov.Bys. 34:25  
Rozhodčí: Kohout ,Dolejš, Delegát: Ondráš
Vyloučení: 9-10, 7m hody: 5/4-6/4, Diváků:700
ČK: Buchta(P.Bystrica)
7. st 8.10.  Allrisk  Karviná 27:28  
Rozhodčí: Novák, Skružný, Delegát: Šulc
Vyloučení: 3-4, 7m hody: 3/2-2/2, Diváků: 150
8. st 15.10.  Karviná  Frýdek Místek 33:32  
Rozhodčí: Hájek, Macho, Delegát: Valenta
Vyloučení: 6-9, 7m hody: 8/6-6/3, Diváků: 600
ČK: Kraus, Kalous (oba Frýdek Místek)
9. st 22.10.  Hlohovec  Karviná 17:29  
Rozhodčí: Beňo, Rančík, Delegát: Stašová
Vyloučení: 7-5, 7m hody: 3/2-5/5, Diváků: 550
ČK: Cibulka, Sakar (oba Hlohovec)
10. ne 26.10.  Karviná  Dukla Praha 25:23  
Rozhodčí: Dostál,Macharáček, Delegát: Zedník
Vyloučení: 4-8, 7m hody: 3/2-5/4, Diváků: 1000
11. st 5.11.  Bratislava  Karviná 34:19  
Rozhodčí: Hippík, Šubák, Delegát: Hlinický
Vyloučení: 5-6, 7m hody: 3/2-6/1, Diváků: 300
12. st 12.11.  Karviná  Louny 31:21  
Rozhodčí: Bělka, Samek, Delegát: Jakub
Vyloučení: 6-1, 7m hody: 7/4-2/1, Diváků: 600
14. st 19.11.  Karviná  N.Zámky 35:29  
Rozhodčí: Směja, Nesvadba, Delegát: Přerovský
Vyloučení: 11-4, 7m hody: 2/0-4/2, Diváků: 500
ČK: Prokopec, Sobol (oba z Karviné), Ivanov (N. Zámky).
15. st 26.11.  Sečovce  Karviná 21:36  


Rozhodčí: Karlubík, Struhár, Delegát: Molnár
Vyloučení: 3-5, 7m hody: 7/7-4/2, Diváků:
ČK: Meluš (Sečovce).
16. st 3.12.  Prešov  Karviná 33:24  


Rozhodčí: Sivák, Kavulič, Delegát: Seruga
Vyloučení: 7-8, 7m hody: 3/3-4/3, Diváků: 1900
17. ne 7.12.  Karviná  Kostelec 34:23  
Rozhodčí: Bělka, Samek, Delegát: Formánek
Vyloučení: 4-2, 7m hody: 3/3-7/5, Diváků: 800
13. st 10.12.  Zubří  Karviná 27:31  


Rozhodčí: Skružný, Novák, Delegát: Valenta
Vyloučení: 2-3, 7m hody: 3/1-1/1, Diváků: 800
19. ne 8.2.  Hranice  Karviná 26:29  
18. st 11.2.  Trnava  Karviná 41:30  
Trnava: Demovič 11/2, Hátaš 7/4, Stráňovský 7, Lužák 6, Mažár T. 4, Kopecký 3, Braško 1, Šulc 1, Laho 1/1.

Karviná: Horák 8/1, Laclavik 5, Kust 4, Požárek 4, Sobol 3, Bednařík 2, Zdráhala 2, Szymanski 2.

Vyloučení: 4:6, 7 m hody:6/6-2/1, Diváci: 860, Rozhodčí: Podlucký-Rudínský.
20. ne 15.2.  Karviná  Košice 28:29  
Karviná: Horák 8/4, Zdráhala 7/2, Vašek 6, Laclavik 3, Szymanski 3, Požárek 1.

Košice: Justus 6/1, Štefanisko 6, Farkašovský 4, Kleis 3, Saloka 3, Kolesár 3, Kočík 2, Schmiedt 2.

Vyloučení: 5:5 7 m hody:7/6 - 2/1, Diváci: 700, Rozhodčí: Samek, Bělka.
21. st 18.2.  Pov.Bys.  Karviná 32:16  
P. Bystrica: Buchta 8/1, Opoldík 7, Zaťko 5/1, Trabelssie 4/1, Mažár S. 3/2, Korňan 2, Brezina 2, Ďuriš 1.

Karviná: Brůna R. 6, Bednařík 4, Sobol 2, Zdráhala 2/1, Szymanski 1, Szymon 1.

Vyloučení: 6:9 ČK-Bednařík, 7 m hody: 7/5 - 4/1, Diváci: 900, Rozhodčí: Kavulič, Sivák.
22. ne 22.2.  Karviná  Allrisk 28:15  
Karviná: Horák 8, Mrózek 5/3, Kust 3, Sobol 3, Zdráhala 3, Brůna R. 2, Szymon 2, Szymanski 2.

Allrisk: Kubec 5, Brabec 5/2, Koranda 2, Král 1, Vraný 1, Varhalík 1.

Vyloučení: 7:9 ČK: Požárek- Kubec, 7 m hody: 6/3-4/2, Diváci: 700, Rozhodčí: Jaroň, Bubeníček.
23. ne 29.2.  Frýdek Místek  Karviná 32:26  
HC Frýdek-Místek: Brůna M. 6/1, Sklenák 6/1, Dostalík 5, Straka 5/4, Berka 3, Toms 3, Heinz T. 2, Krahulík 1, Kraus 1.

HCB Karviná: Horák 8/4, Zdráhala 4, Kust 4, Szymanski 3, Mrózek 2, Bednařík 2, Požárek 1, Szymon 1, Sobol 1.

Vyloučení: 6:4 ČK- Kejval (FM), 7 m hody: 6/6-5/4, Diváci: 560, Rozhodčí: Dostál, Macharáček.
24. st 3.3.  Karviná  Hlohovec 26:18  
Karviná: Zdráhala 5, Szymanski 4, Bednařík 3, Horák 3 /1, Sobol 3, Szymon 2, Požárek 2, Mrózek 1, Heinz K. 1, Kust 1, Brůna R. 1.

Hlohovec: Sakar 7, Gregůrek 3, Frťala 3/2, Majzel 2, Andreánský 1, Zeman 1, Baďura D. 1.

Vyloučení: 3:2, 7 m hody:1/1 - 2/2, Diváci: 500, Rozhodčí: Směja, Nesvadba.
25. ne 7.3.  Dukla Praha  Karviná 25:23  
Dukla Praha: Piskač 11/1, Tureček 5/3, Zemánek 3, Větrovec 2, Kotrč 2, Bouček 2.

Karviná: Horák 7/3, Szymanski 5, Bednařík 3, Zdráhala 3, Kust 2, Mrózek 2, Sobol 1.

Vyloučení: 5:4, 7 m hody: 5/4 - 4/3, Diváci: 200, Rozhodčí: Kohout V., Dolejš I.
26. ne 14.3.  Karviná  Bratislava 24:22  
Karviná: Mrózek 5/2, Vašek 4, Szymanski 4, Bednařík 4, Horák 3, Kust 2, Brůna R. 1, Laclavik 1.

Bratislava: Tarhai 6/1, Važan 4, Fekete 4/1, Kukumberg 4, Piteľka 3, Nižňan 1.

Vyloučení: 2:8, ČK- Petro /BRA/,7 m hody: 3/2-4/2, Diváci: 700, Rozhodčí: Novák, Skružný.
27. so 20.3.  Louny  Karviná 25:34  
SHK Louny: Urban 8/4, Klimek 5, Sochor 4, Brabec J. 3, Šik 3, Martínek 2.

Karviná: Szymanski 9, Heinz K. 6/1, Bednařík 5, Vašek 3/1, Mrózek 3, Horák 2, Szymon 2, Kust 2, Sobol 1, Požárek 1.

Vyloučení: 3:3, 7 m hody: 5/4 - 2/2, Diváci: 375, Rozhodčí: Měšťánek, Kohout L.
28. ne 28.3.  Karviná  Zubří 41:21  
Karviná: Horák 13/2, Bednařík 6, Sobol 5, Heinz K. 4, Kust 3, Szymanski 3, Mrózek 3, Vašek 2, Laclavik 1, Szymon 1.

HC Zubří: Titkov 9/7, Pavlík 3, Hrstka 3, Řezníček 3, Hrachovec P. st. 2, Říha 1.

Vyloučení: 5:8, 7 m hody: 4/2 - 7/7, Diváci: 700, Rozhodčí: Kohout V., Dolejš I.
29. st 31.3.  N.Zámky  Karviná 26:28  
Nové Zámky: Straňovský 15/5, Bohunický 4, Galla 3, Ivanov 3, Szapu 1.

Karviná: Horák 9/5, Heinz K. 6, Vašek 4, Požárek 3, Zdráhala 2, Sobol 2, Kust 1, Brůna R. 1.

Vyloučení: 7:7, ČK: Bednařík, 7 m hody: 5/5 - 6/5, Diváci: 950, Rozhodčí: Beňo, Rančík.
30. so 3.4.  Karviná  Sečovce 36:19  
Karviná: Zdráhala 6, Heinz K. 5, Mrózek 5/1, Horák 4/2, Bednařík 3, Vašek 3/1, Sobol 3, Brůna R. 3, Szymon 1, Kust 1, Laclavik 1, Prachař 1.

Sečovce: Seman 6/2, Kučera 4, Jurko 4, Nagy 2, Frajkor 1, Meluš 1, Mandžák 1.

Vyloučení: 3:7 ČK: Jurko/SEC/, 7 m hody: 7/4 - 4/2, Diváci: 600, Rozhodčí: Horáček, Novotný.
31. st 14.4.  Karviná  Dukla Praha 26:22  
Karviná: Heinz K. 8, Horák 6/1, Zdráhala 3, Szymanski 3, Bednařík 2, Vašek 2, Laclavik 1, Požárek 1.

Dukla: Bouček 6, Piskač 5/2, Tureček 3/1, Čurda 2, Kotrč 2, Zemánek 1, Hynek 1, Hrubý 1, Rams 1.

Vyloučení: 7:4, 7 m hody: 3/2 - 4/3, Diváci: 800, Rozhodčí: Mihálik, Ondogrecula.
32. st 14.4.  Dukla Praha  Karviná 26:21  
Dukla: Piskač 11/4, Tureček 5/4, Zemánek 3, Čurda 3, Bouček 3, Kotrč 1.

Karviná: Horák 7/2, Heinz K. 5, Kubis 3, Mrózek 2, Požárek 1, Szymanski 1, Sobol 1, Laclavik 1.

Vyloučení: 8:8, 7 m hody: 10/8 - 2/2, Diváci: 100, Rozhodčí: Brunovský, Čanda
33. st 21.4.  Karviná  Dukla Praha 31:27  
Karviná: Heinz K. 7, Laclavik 6, Vašek 5/1, Szymanski 5, Horák 4/1, Požárek 2, Zdráhala 1, Kust 1.

Dukla: Piskač 8/5, Zemánek 8, Hrubý 4/1, Bouček 3, Větrovec 2, Hynek 1, Kotrč 1.

Vyloučení: 3:7, 7 m hody: 3/2 - 8/6, Diváci: 700, Rozhodčí: Struhár, Karlubík.
34. so 24.4.  Dukla Praha  Karviná 30:31  
Dukla: Hrubý 10/6, Piskač 6, Větrovec 5, Kotrč 2, Hynek 2, Zemánek 1, Tureček 1.

Karviná: Vašek 7/2, Horák 5, Požárek 3, Szymanski 3, Laclavik 2, Zdráhala 2, Mrózek 2, Brůna 1, Sobol 1, Kust 1.

Vyloučení: 5:6, 7 m hody: 6/6 - 3/2, Diváci: 130, Rozhodčí: Haščík, Oťapka.

7 m hody - rozstřel: 3:4 /Piskač, Větrovec, Hrubý - Vašek, Mrózek, Zdráhala, Kust/
36. ne 2.5.  Karviná  Allrisk 24:20  
Karviná: Vašek 7/4, Horák 5, Laclavik 5, Bednařík 2, Zdráhala 2, Szymanski 1, Mrózek 1, Požárek 1.

Allrisk: Trávníček 4, Kubec 4, Ťupa 4, Kylíšek 3, Vtípil 2, Brabec 2/2, Vraný 1.

Vyloučení: 7:8, ČK: Kubec /All/, 7 m hody: 6/4 - 4/2, Diváci: 900, Rozhodčí: Brunovský, Čanda.
37. st 5.5.  Allrisk  Karviná 19:21  
Allrisk: Vtípil 5, Trávníček 4, Ťupa 4/1, Brabec 3, Kubec 2, Varhalík 1.

Karviná: Vašek 8/4, Laclavik 4, Kust 2, Zdráhala 2, Szymanski 2, Bednařík 1, Požárek 1, Horák 1.

Vyloučení: 3:6, 7 m hody: 3/1 - 5/4, Diváci: 200, Rozhodčí: Podlucký, Rudínský.
38. so 8.5.  Karviná  Allrisk 28:31  
Nejvíce branek: Laclavik, Vašek a Horák po 5 - Kubec 9, Brabec 5/4. Sedmimetrové hody: 2/0 - 4/4. Vyloučení: 6:9. ČK: Kubec (Allrisk). Rozhodčí: Kavulič, Sivák. Diváci: 1200. Stav série: 2:1.
39. po 10.5.  Allrisk  Karviná 21:20  
Nejvíce branek: Ťupa 5/3, Brabec 5/2, Trávníček 4 - Horák 5, Vašek 4. Sedmimetrové hody: 7/5 - 6/4. Vyloučení: 8:7. ČK: Szymanski, Kust (oba Karviná). Rozhodčí: Beňo, Rančík. Diváci: 180. Stav série: 2:2.
40. st 12.5.  Karviná  Allrisk 21:16  
Karviná: Vašek 8/5, Szymanski 6, Laclavik 3, Kust 2, Bednařík 1, Horák 1.

Allrisk: Ťupa 5/2, Brabec 2, Trávníček 2, Kubec 2, Vtípil 2, Král 1, Vraný 1, Štochl 1.

Vyloučení: 7:7, ČK: Vraný /All/, 7 m hody: 6/5 - 3/2, Diváci: 1500, Rozhodčí: Haščík, Oťapka.

AKTUÁLNĚ

Postup v Českém poháru

29.10.2019

Po přesvědčivém vítězství 32:18 ve Velké Bystřici postupujeme do osmifinále Českého poháru.


Známe termín utkání ČP

15.10.2019

Utkání třetího kola ČP s Velkou Bystřicí budeme hrát v úterý 29.10.2019 v 19 hodin v Bystřici.


Utkání s Duklou v TV

04.10.2019

16.10.2019 v 18:00 hodin budeme na domácí palubovce předehrávat zápas sedmého kola Strabag Rail Extraligy s Duklou Praha. Utkání bude přenášet ČT Sport.


Známe soupeře pro třetí kolo ČP.

28.09.2019

Třetí kolo je prvním, do kterého zasáhnou i extraligové týmy. Nám byla vylosována Velká Bytřice, na jejíž palubovce bude utkání hráno. Oficiální termín je stanovan na středu 16.10.2019


Utkáni v Jičíne bude v TV

11.09.2019

Utkání druhého kola Strabag Rail extraligy mezi Jičínem a HCB bude ve středu 18.9.2019 18:00 hodin přímým přenosem přenášet ČT sport!


ARCHIV AKTUALIT

ANKETA

V neděli 10.11.2019 hrajem s Hranicemi. Uspějeme?

 
 
 
 
 

TABULKA

# TÝM Z B SKÓRE
1. Talent Plzeň 9 18 285:217
2. Zubří 9 15 249:221
3. Dukla Praha 10 14 307:257
4. Nové Veselí 9 14 244:217
5. Karviná 9 13 249:224
6. Kopřivnice 10 11 296:274
7. Lovosice 10 8 295:282
8. Hranice 10 8 251:258
9. Jičín 10 7 237:268
10. Brno 10 6 249:269
11. Frýdek Místek 10 2 228:295
12. Maloměřice 10 0 205:313
KOMPLETNÍ TABULKA