HCB Karviná
Tiskové zprávy
pá 30.5.2008 | Ivo Dudek

První on-line přenos na stránkách ČSH

Na stránkách Českého svazu házené budete moci shlédnout první on-line přenos v historii Českého svazu házené. Tímto historicky prvním přenosem bude úvodní zápas české ženské reprezentace proti Švédsku. Více o tomto velice zajímavém počinu se dovíte v tomto článku.

Utkání, které je součástí kvalifikačního dvojzápasu o postup na Mistrovství Evropy 2008 do Makedonie, se odehraje na půdě našeho soupeře v sobotu od 16hodin. On-line přenos začíná již v 15:30!

Dalším zápasem v pořadí, jehož on-line přenos si budete moci vychutnat na našich stránkách, bude přípravné utkání české reprezentace mužů proti Rakousku z Bystřice pod Hostýnem. To je naplánováno na středu 4. června. O den dříve se náš národní tým potká se stejným soupeřem ve Frýdku-Místku a toto utkání bude přenášeno přímým přenosem České televize na programu ČT4.

Čeští házenkářští příznivci tak budou moci sledovat VŠECHNY zápasy českých národních týmů živě a to včetně dvou přípravných utkání a utkání ženské reprezentace ve Švédsku! Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, kterou vám ČSH nabízí na svých stránkách!

Zápasy národních týmů – kde je můžete sledovat?

So 31. 5.

16:00 (15:30) SWE – CZE play-off ženy on-line www.chf.cz

Út 3. 6.
18:00 CZE - AUT PU muži PP ČT4

St 4. 6.

18:00 CZE - AUT PU muži on-line www.chf.cz

So 7. 6.

16:00 CZE – SRB play-off muži PP ČT4

Ne 8. 6.

18:30 CZE - SWE play-off ženy PP ČT4+