mládež
so 12.2.2011 | Redakce

Starší žáci postupují po vítězství v třetím kole

Dnešní třetí kolo žákovské ligy naši starší žáci zvládli bez problémů a postupují tak v této soutěži dál. Porazili totiž všechny své soupeře a neztratili tak ani bod. Žákovskou ligu opouští chlapci ze Sokola Telnice, kteří naopak nezískali ani bod.
doplněno....

V sobotu 12.02.2011 odehráli starší žáci HCB OKD 3.kolo Žákovské ligy, kdy pořadatelem tohoto kola se stala Karviná. Soupeřem domácích byla družstva z Telnice, Strakonic a Zruče nad Sázavou.

Prvním soupeřem našim klukům byli hráči ze Strakonic. Od první minuty nebylo pochyb kdo je na hřišti pánem. Poločas skončil 14:4 pro Karvinou. Ve druhém poločase dostali příležitost všichni hráči, kteří utkání dotáhli do vítězného konce.

Další dvě utkání se odehrávala dle stejného „scénáře“ jako první. Ani družstvo Zruče, kterým navíc onemocněl jediný brankář a jejich branku dalších utkáních“střežil“ hráč z pole, ani družstvo Telnice nenašlo recept na rychlou hru karvinských hráčů.

„Trochu jsem na kluky byla nazlobena. Přesto, že jsme utkání jedno po druhém vyhrávali, neukazovali kluci to, co v nich je. Pořád jsem měla pocit, že kluci nehrají naplno a že umí daleko víc než předvádějí. Až v posledním utkání již měli tu správnou „provozní teplotu“ a odehráli utkání na výbornou. Mohu pochválit všechny hráče, každý svým herním výkonem přispěl k celkovému vítězství“ hodnotí trenérka Jana Hajžmanová své svěřence.

Družstvo postoupilo do dalšího kola. Hraje se 05.3. nebo 06.03.2011. Našimi soupeři budou družstva z Frýdku Místku, Lovosic, Ostravy, Strakonic a Zlína. Kde se bude hrát, o tom se rozhodne v příštích dnech. Nárok pořádat 4.kolo má Zlín nebo Ostrava.